Майстер-клас «Емоційний інтелект»

Для когось любов - це подарунки, для іншого - допомога, турбота, готова вечеря, чистий дім. Для мене любити - це обійнятися і лежати поруч під звуки романтичної музики, а для тебе - разом готувати вечерю. І, зустрівшись ввечері вдома, я не розумію тебе, ти - мене. І все просто, і складно водночас - ми “розмовляємо різними мовами”, по різному уявляємо любов.

Як на це впливати і де взяти “перекладача”, щоб зрозуміти мову партнера, та як донести нашу любов і потребу в увазі до нього? Чи це можливо взагалі?

“Так, можливо”, - стверджує Тетяна Косторна. Тому на своему майстер-класі "Мови любові" вона з вами буде ділитись як навчитись бачити, чути і розуміти, якою мовою говорить твій партнер, якою мовою говориш ти, і як можна ефективно висловлювати свою любов, а головне, як робити це зрозуміло для наших партнерів.

Про спікера: Тетяна Косторна - професійний тренер, консультант з тайм-менджементу та планування, консультант у методі позитивної психотерапії. На майстер-клас можна і треба приходити з дітьми.

Він складатиметься з двох частин: одна для мам, інша для діток.

На дитячому занятті - діти матимуть можливість в ігровій формі позайматись, потанцювати, з собою варто мати зручний одяг для малюків.

Реєстрація обов`язкова, кількість місць обмежена

==> реєстрація <==

  
 

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
19.03 • сьогодні
Свінгери 2 (16+)
19.03 • сьогодні