Музичний перформанс «Folded Maps of Time»

Марек Холонєвський та Кріс Катлер представляють музичну виставу, в якій мозкова активність виконавців, зафіксована за допомогою спеціальних чутливих датчиків, проектується на екран як віртуальна модель мозку.
Оточена багатоканальною звуковою та відеосистемою, аудиторія глядачів опиниться ніби всередині живого організму або віртуального мозку, з безліччю входів, виходів, каналів і нескінченних хаотичних переплетень: це складені карти часу; потік мінливих спогадів і постійний рух.

  • Кріс Катлер (нар. 1947). Член британської експериментальної групи Henry Cow протягом 10 років, засновник та співзасновник низки інтернаціональних груп, серед яких Art Bears, News from Babel, Cassiber, The (ec) Nudes, p53 та The Science Group, і давній учасник гуртів American bands Pere Ubu, Hail and The Wooden Birds. Він працював з танцем, фільмами, радіопостановками, симфонічними оркестрами, театром і радіо. Він заснував і керує незалежним лейблом ReR Megacorp та є автором теоретичної збірки File Under Popular, а також численних статей і публікацій, виданих 16 мовами. Він був викладачем у Музейній школі в Бостоні і нерегулярно читав лекції на теоретичні та пов'язані з музикою теми у всьому світі. Зараз він випускає серію щомісячних радіо лекцій для Музею сучасного мистецтва, Барселона.
  • Марек Холонєвський  (нар. 1953) композитор, саунд-артист, виконавець і професор. Засновник і співзасновник багатьох груп, включаючи Freight Train (with Piotr Bikont and Krzysztof Knittel), Studio MCH, DoubleMark (with Mark Polishook), CH&K&K (with Krzysztof Knittel and Włodzimierz Kiniorski), mc2 duo (with M.Chyrzyński), Infinity Quartet (with Keir Neuringer, Ryan Zawel and Rafał Mazur), Natural Plastic (with Amy Knoles), Kinetic Trio (with Włodzimierz Kiniorski and Rafał Mazur), dizzy kinetics (with Łukasz Szalankiewicz), and Infinity Trio (with Miłosz Łuczyński and Łukasz Szalankiewicz), що дає концерти та записує альбоми. З 2008 року секретар, а з 2011 року - президент Міжнародної конфедерації електроакустичної музики CIME / ICEM. З 2010 року директор Аудіосферної лабораторії Департаменту інтермедії Академії образотворчих мистецтв імені Яна Матейка в Кракові. У 2012 році співзасновник науково-мистецького колективу GrupLab.
  
 

Коментарі (0) перегляди: 148