Мистецький проект «Lviv Art Days 2019»

Навесні цьогоріч вже вдруге львів’яни та гості міста зможуть доторкнутися до прекрасного в рамках мистецького проекту «Lviv Art Days». Захід, що створений за аналогом світових тижнів мистецтва і має за мету популяризацію сучасного українського мистецтва й активний розвиток комунікації арт-спільнот.

Експозицію мистецького проекту сформують понад сто робіт різноманітних стилів та жанрів (живопис, графіка, фотографія, колаж, скульптура, кераміка, скло, текстиль, витинанка, асемічна каліграфія) більш ніж сорока українських митців – як відомих, так і молодих та перспективних.

«Lviv Art Days» набуває статусу міжнародного заходу, а відтак відвідувачі зможуть ознайомитися із роботами ліванського скульптора Набіля Вехбе та італійського фотографа Фабіо Флоріо, який спеціалізується на технології фотореконструкції.

Особливим доповненням цьогорічного заходу стане зона лекторію, де львів’яни та гості міста зможуть поспілкуватися з учасниками та гостями мистецького проекту, а також відвідати лекційні доповіді, зокрема, почесного гостя проекту «Lviv Art Days» – «батька трафаретного графіті» – француза Блека ле Рата.

Розклад:
16:00-21:00 – години роботи основної експозиції.
16:00-21:00 – години роботи експозиції фоторобіт Фабіо Флоріо. Лекторій:
18:00-лекція представника фундації «BrovdiArt» Олександра Нікітчука на тему «Міжнародний мистецький конкурс «Срібний Мольберт»».
19:00-лекція архітектора Віктора Романинця на тему «Художник і архітектор. Разом чи поокремо».
20:00-лекція почесного гостя з Франції – стріт-арт митця Блека ле Рата на тему «Становлення трафаретного графіті Франції».

==> квитки на 22.03 <==

==> квитки на 23.03 <==

 Промофото події: "Мистецький проект «Lviv Art Days 2019»"

 

Промовідео події: "Мистецький проект «Lviv Art Days 2019»"

 

КІНО

Історія іграшок 4
24.06 • сьогодні
Анабель 3
27.06 • через 3 дні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «Zaxidfest 2019»
16.08 • більше місяця
Фестиваль «So Green Fest 2019»
27.07 • більше місяця