Тренінг «Що робити, коли щось пішло не так»

Мабуть, у таких ситуаціях бував кожен. Коли раптові несподіванки вибивають землю з-під ніг, перекреслюючи усі плани, створюючи вам купу неприємностей. Десь років з п’ять тому був в мене такий випадок. Дуже важливий тренінг, який я довго планувала, досить успішно провела і на завершення приготувала презентацію. Ну, вам же відомо, як важливо поставити крапку? Вона має бути найефективнішою. Все перевірила, кілька разів протестила. Виходжу. І.... Презентація не відкривається! В голові мільйони думок, голос перестає слухатись, ноги підкошуються...

Саме тому, зараз, маючи за плечима вже більше, ніж вісім років проведення публічних заходів та сто п’ятьдесят подібних негараздів, я точно знаю, що потрібно зробити.

Як же не розгубитися в таких ситуаціях? У мене є секретні рішення, і всі вони будуть на майстер-класі «Про що говорити, коли щось пішло не так».

На ньому ви дізнаєтесь, що робити, якщо:

  • У вас терміновий звіт, а комп'ютер перестав дружити з вами;
  • Вам негайно потрібно зайняти публіку у великому залі, а мікрофон не працює;
  • Ви - організатор зустрічі, а Ваш головний гість спізнюється;
  • Вам раптом потрібно говорити на зовсім несподівану для вас тему.

Та ще багато інших лайфхаків у схожих ситуаціях. Інструкцію по виживанню вам надам я, Анна Шпунт

Про тренера: Анна Шпунт - професійний тренер, психолог, HR-менеджер в IT компанії. У неформальній освіті з 2005 року. Навчалася груповій роботі в Україні та закордоном. Член міжнародної організації «Медіатори без кордонів» (Mediators Beyond Borders International, MBBI). Розробниця серій тренінгів як для дорослих, так і для підлітків. За останні 2 роки провела більше 70 тренінгів та майстер класів з розвитку soft skills, основ медіації, успішного резюме та проходження співбесід. Співпрацює з українськими та міжнародними організаціями, конференціями.

==> реєстрація <==

  
 

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
18.03 • сьогодні
Свінгери 2 (16+)
18.03 • сьогодні