Опера-реквієм «Iyov»

Опера-реквієм для препарованого роялю, ударних, віолончелі та солістів

Опера, яка стала відкриттям та очолила список 10 найкращих сучасних опер світу!

Знаменитий український режисер Влад Троїцький створив шедевр, який гідно визнаний у світі, та який ось уже протягом кількох років не сходить з мистецького п’єдесталу.

«Iyov» — це синтетика жанрів, які вперше в світовій історії поєдналися разом: опера, реквієм та ораторія. Створена за книгою Йова зі Старого Заповіту з використанням сакральних латинських текстів.

«Iyov» — це містерія народження нового звуку всередині препарованого рояля, на межі можливостей людського голосу. Книга Йова — не лише розповідь про життя біблійного героя, а й про людський відчай, жертовність та пошуку. Це твір став необхідністю саме в цей час для України, адже безмежна віра Йова не лише дарує надію — вона повертає все втрачене під час випробувань.

Третій сезон LvivMozArt проходитиме під темою «Музика та література», і цьогоріч ми також згадує видатного письменника ХХ століття, який народився в єврейській сім’ї в місті Броди, що на Львівщині — Йозефа Рота. У 2019 році ми маємо надзвичайну нагоду відзначити його подвійний ювілей — 125 років від дня народження та 80 років від дня смерті Одним із найцікавіших та найвідоміших творів Рота є роман «Йов». Тому, безперечно, опера Троїцького в рамках LvivMozArt має свій прихований зміст.

Режисер: Влад Троїцький
Композитори: Роман Григорів, Ілля Разумейко
Диригент: Роман Григорів

Дрес-код: Cocktail

==> квитки <==

 Промофото події: "Опера-реквієм «Iyov»"

 

Промовідео події: "Опера-реквієм «Iyov»"

 

КІНО

Король Лев
23.08 • сьогодні
Once Upon a Time in... Hollywood (eng)
03.09 • через тиждень

КУЛЬТУРА

Вистава «Born to be Wild»
29.09 • більше місяця
Вистава «Червона Шапочка»
31.08 • через тиждень

ДІТЯМ

Вистава «Стук-грюк»
27.09 • більше місяця