Освітня шоу-програма «Історія України в казках та легендах»

«Золотий Лев» запрошує у казкову подорож!
Усі ми вийшли із казки. Кожна людина. А загалом людство, наш світ виріс на міфах та легендах. На цих трьох китах буйної уяви та фантазії стоїть і сама історія народів. Минуле і нинішнє, реальність і вигадка, слово мовлене і писане переплітаються у чарівливе тло, на якому віками триває життя на землі.
Саме тому ми спробували знайти найкоротший шлях до дитячих сердець, аби навчити їх відчувати атмосферу стародавнього світу та залучити вивчати історію рідного краю через казки та легенди.
Розпочнемо знайомство з легендами із«Повісті минулих літ»про заснування Києва, дізнаємось про походження казки «Кирило Кожум’яка» та послухаємо її, згадаємо про найяскравішу постать часів Київської Русі – князя Святослава.
Мабуть, немає кращого оповідача за людину, яка присвятила себе українським казкам, легендам, билинам, яка знає, вивчає, складає, розповідає їх як ніхто інший – Сашко Лірник. А пісочна анімація від «Золотого Лева» підсилює казковість та чарівність дійства. Байдужими не залишиться ані дорослі, ані діти!
Для груп від 10 осіб діє спеціальна пропозиція – 100 грн за квиток! На кожні 10 дітей один супроводжуючий безкоштовно.
Замовлення групових квитків за телефоном.

Квитки замовити тут