Перформанс «Temporary Nation»

У проекті Echo Ho та Piotr Wyrzykowski глядачі стають учасниками виступу, виконуючи танцювальний ритуал, який підкреслює самовіддану співтворчість, спонукає забути про екрани мобільних та реалізує ідею зв’язку, активізуючи тілесні рухи. Спільне виконання музичних композицій перетворить групу незнайомців у тимчасову спільноту. У перформансі використовуються смартфони як звуко- та світлодіодні інструменти.

Про авторів:

  • Ехо Хо (нар.1973) - міждисциплінарна художниця, композиторка та виконавиця. Народилась в Пекіні, живе і працює в Кельні. Її художня практика включає аудіо-відеоінсталяції, звукові арт-інтервенції, інтермедійні виступи. Хо заново винайшла найдавніший традиційний китайський струнний інструмент «Gu Qin», перетворивши його на «Slow Qin» і дозволивши йому стати бездротовим інтерфейсом для управління цифровим музичним програмним забезпеченням комп'ютера.
  • Пьотр Вижиковський (нар. 1968) працює з відео, мультимедійний перформансом, фотографією, веб-проектами, інсталяцією та екранізаціями в публічному просторі. Використовуючи сучасні прийоми, художник розглядає процес цифрової трансформації реальності та виникнення віртуальних світів. Його відеороботи також поєднують дослідження медіа з його документальним характером.