Захід проведуть під час Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019». Відтак усі охочі зможуть взяти участь у лекціях, дискусіях, майстернях, показах фільмів і нетворкінгах та ознайомитися з кращими польськими проєктами та найцікавішими витворами цифрового мистецтва українських розробників.
Відомо, що лейтмотивом цьогорічної конференції є «живі архіви».
«Архіви набувають гнучкої форми, а користувачі отримують необмежений доступ до їхніх резервів. У процеси, пов'язані з накопиченням і перетворенням архівів, впроваджуються алгоритми на основі штучного інтелекту. Тому ми намагатимемось знайти відповідь на питання: чи можна відкриті цифрові бази й надалі називати архівами?», — говорять організатори.
Як зазначила керівниця проєкту Анна Шиляр, мета заходу — об’єднати представників, митців, розробників, кураторів, практиків й теоретиків цифрової культури.
«DIGITAL CULTURES не ставить собі за мету розповісти про останні технологічні новинки чи винаходи із Кремнієвої долини. Це місце, в якому перетинаються різні осі розвитку цифрової культури. На одній сцені зустрічаються кращі розробники, творці, представники провідних установ, директори фестивалів і куратори, які у своїй роботі використовують творчий потенціал нових технологій. Я вірю, що саме ця міждисциплінарність і безліч ідей, що народжуються під час подій, становить найбільшу її цінність», — розповіла Анна Шиляр.
==<<Реєстрація на конференцію>>==