Презентація книг із серії «Ім’я на обкладинці»

Книгарня «Є» та видавництво Навчальна книга - Богдан Видавництво запрошують на презентацію нових книг із серії «Ім’я на обкладинці»
Учасники презентації: Лана Перлулайнен, Сергій Синюк, Олена Ходюк, Андрій Жив’юк.

Імена на обкладинках – це серія книг видавництва «НК – Богдан», у якій постаті з підручників історії з сухої біографії на кілька рядків перетворюються у реальних людей, долею яких переймаєшся, якими захоплюєшся або ж, навпаки, - які викликають лише негатив, але у будь-якому випадку, заставляють читача з головою поринути у хитросплетіння своїх життів. На цих сторінках історичні постаті оживають. Українські автори презентуватимуть нові книги про тих, хто залишив вагомий відбиток на українській та світовій історії, письменники розкажуть про пошуки натхнення у тих, про кого пишуть та поділяться деталями із життя своїх персонажів, які існували, творили та змінювали життя навколо себе за своїх часів та незмінно продовжують бути на устах і по нині.

Книжки: Олена Ходюк «Гремислава», Лана Перлулайнен «Марина Мнішех : Імператриця смути», Сергій Синюк «Улас Самчук: ескізи до творчого портрета», Андрій Жив’юк «Репортажі з Карпатської України».