Презентація збірки есе «Сихів: простори, пам’яті, практики»

Минулого року відбувалась програма відкритих лекцій та дискусій з назвою "Сихів вечірній." Вона мандрувала різними локаціями району і пропонувала по-новому використовувати звичні простори. Цього літа нам приємно ще раз повернутися до Сихова в один із липневих вечорів, щоб презентувати напрацювання студентів та студенток міської літньої школи про планову урбанність, яку третій рік поспіль проводить Центр міської історії. 

Тематично книга охоплює найрізноманітніші аспекти життя Сихова. Перший розділ – "Простори" – стосується трансформації ролі води (і як щоденної, і як естетичної чи рекреаційної потреби) у центрально спланованих районах. Його автори та авторки аналізують відмінності між запланованою, реалізованою і трансформованою функцією природи загалом і води як її частини у модерному місті, а також виводять на можливості перетворення простору. Другий розділ – "Пам’яті" – поєднує есеї про зміни символічного ландшафту, спогади дитинства, досвіди міграції, практики городництва. Усі вони в той чи інший спосіб вказують на відчуття єдності особистих історій та історії району та підважують стереотипні уявлення про принципові відмінності між "новим Сиховом" і "старим Львовом". Підсумовує збірку розділ "Практики", у якому через окремі тексти показано перетворення Сихова внаслідок переміщення капіталів та появи нових форм проведення дозвілля, споживання та спорту. 

Участь у презентації візьмуть кураторки студій літньої школи Наталя Мисак та Ірина Склокіна, модераторка зустрічі – Наталя Отріщенко.

Збірка буде передана до бібліотек та інших культурно-освітніх закладів безкоштовно. Для приватного користування книгу можна придбати у Центрі міської історії. Англомовна версія публікації згодом буде доступна на веб-сторінці Центру міської історії.

  
 

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
24.02 • через тиждень
Кастинг «Miss Lviv 2019»
21.02 • через 4 дні
Вечірка «LOL party»
22.02 • через 5 днів

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2019»
31.05 • більше місяця
Концерт «Rock Symphony»
04.04 • більше місяця

КУЛЬТУРА

Вистава «Аліса»
26.02 • через тиждень
Вистава «Потрібні брехуни!»
22.04 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Змагання «Winter Enduro Challenge 2019»
24.02 • через тиждень