Програма заходів з відзначення п'ятої річниці Революції Гідності

У Львові відзначатимуть 5-ту річницю Революції Гідності та День гідності і свободи.

Заходи розпочнуться о 15:00 на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку зі «Спогадів про Майдан».

Це буде відтворення певного антуражу, так, як це було 5 років тому. Це спогади про Майдан, про початок Революції, про студентів, які сказали своє "Ні" і висловили свою проєвропейську позицію,
– кажуть в ЛОДА.

16:00 загиблих під час Революції Гідності, а також борців за волю України, генерала Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка вшанують на Личаківському цвинтарі, на полі почесних поховань №67. О 16:10 тут розпочнеться панахида за участі керівників львівських єпархій різних церков.

О 17:00 заходи продовжаться на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

У цей день у Львівському органному залі відбудеться безкоштовний меморіальний органний концерт від Надії Величко, присвячений п'ятій річниці Революції Гідності. Він розпочнеться о 19:00 на вул. Степана Бандери, 8.

Також до Дня Гідності та Свободи у державному архіві Львівської області підготували тематичну виставку «Україна – країна нескорених». Вона заснована на документах, що зберігаються у львівському архіві та в архівах Яворівської РДА та народного музею історії Львівського національного університету імені Івана Франка.

  
 

КІНО

Джон Уік 3
24.05 • сьогодні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через 2 тижні
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні
Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2019»
31.05 • через тиждень