Прокидання Флюгерів «Тельнюк: Сестри та Mark Tokar Trio»

Традиції недільного Прокидання у дворику ратуші бути! Цього разу на Флюгери Львова 2019 будуть задавати настрій на рік наступний одразу два музичні світи.

Будильником флюгерівського ранку стане Mark Tokar Trio - фрі-джазовий колектив музикантів з України та Америки*

Зірками прокидання будуть майстрині поетичного голосу та тонких музичних енергій ТЕЛЬНЮК: Сестри з програмою обраної української поезії, виконаної у рок-форматі**

*Mark Tokar — джазовий контрабасист світового рівня, ключова фігура української імпровізаційної сцени, учасник численних міжнародних проектів, перший український музикант, що грав на престижному Chicago Jazz Festival. У складі його групи цього разу — джазові музиканти: саксофоніст Michael Balog та барабанщик Alexey Artemov (NYC). До тріо також долучиться саксофоніст Mykola Lebed Лебедь (Ghost Cities). Він також відомий як учасник гурту H.Soror та Selma.

**Галя Тельнюк і Леся Тельнюк – це трепетний подих сучасності й віднайдений подих історії, злиток могутнього потоку.
Галя і Леся – це Україна, за яку не соромно перед світом. Від їхніх пісень здригається душа і, тремтяча й одухотворена, здіймається до небес.
Галя і Леся – це політ на верхів’я духовності, вперте сходження крутосхилами тяжкої саможертовної творчості.
У репертуарі Сестер, окрім власної поезії, – пісні на вірші Антонича, Стуса, Костенко, Шевченка, Забужко Жадана, Маланюка та інші.

==> квитки <==

  

Промовідео події: "Прокидання Флюгерів «Тельнюк: Сестри та Mark Tokar Trio»"