Розмова «Закон і практика: конкурс на посаду керівника закладу культури»

Запрошуємо на публічну розмову, де обговоримо особливості конкурсної процедури обрання керівника закладу культури, що передбачені в ЗУ «Про культуру». Львів має певний конкурсний досвід, цьогоріч конкурси заплановані в декількох інституціях міста, зокрема у Національному музеї ім. А.Шептицького.

Якими є вимоги до керівника державного, комунального чи національного закладу культури? Хто може брати участь у конкурсі на таку посаду? Як формується конкурсна комісія та яка роль у цьому процесі трудового колективу і профільних ГО? Як виглядає конкурсний добір керівника державного чи комунального закладу культури? Що передбачає контракт із керівником закладу? Які кейси конкурсного добору маємо у Львові?

- роз’яснення норм ЗУ «Про культуру», у тому числі найсвіжіші зміни у законі, надасть Anna Lysko, адвокатка, керуюча партнерка АО «ЛІ партнерс», викладачка кафедри культурології УКУ, помічниця-консультантка народної депутатки України 8-го скликання Ірини Подоляк (авторки змін до ЗУ «Про культуру»)
- про практичний бік справи розкажуть:
Natalia Bunda, директорка Департамент розвитку Львівської міської ради
Ivan Ostapovych, Taras Demko, керівники Lviv Concert House
- модеруватиме Юля Хомчин, керівниця Інститут стратегії культури, проектна менеджерка

Подія буде цікава тим, хто має бажання йти на конкурс чи долучитися до формування конкурсної комісії, представникам трудових колективів та громадського сектора як середовищ, що подають своїх кандидатів до конкурсних комісій, а також загалом культурним дієвцям.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією

Отож, до зустрічі 27 лютого, у четвер, о 18.30 в Інституті стратегії культури (Міцкевича, 6/7).