Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго (Лекція)

Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго (Lecture)
Гаряче запрошуємо у «Кінопалац» на львівську прем'єру музичної документальної трагікомедії Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»! Режисерка особисто представить фільм і відповість на питання глядачів.

Іван Васильович багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його magnum opus - профспілковий хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери та інші співробітники підприємства. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але “спочатку людям тепло - а вже потім співати”. Опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Трудовий колектив намагається полагодити застарілі комунікації, поки розгнівані споживачі штурмують гарячу лінію. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?

 

Розклад сеансів у львівських кінотеатрах

сьогодні 15 вт
 
години
00:05
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
 
На даний момент не заплановано жодного сеансу стрічки «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго (Лекція)» на обрану дату

Найближчий сеанс 18.10.19 // 19:00
Останній сеанс 18.10.19 // 19:00


Зверніть також увагу, що зазвичай, львівські кінотеатри публікують розклад сеансів лише на один тиждень, відтак, дата останнього сеансу не завжди є остаточною і може бути продовжена в день чергового оновлення розкладу (переважно щовівторка-середи)


 

Трейлер кінострічки: "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго (Лекція)"