Спортивне свято «NERF Прокачка»

Всіх гостей чекає справжнє спортивне свято, на якому вони можуть дізнатися про NERF усе! NERF Прокачка – цілий день спортивних розваг і драйвових ігор зі свесвітньо відомими бластерами NERF.

У цей день діти зможуть по-справжньому прокачати свої навички гри в ньорфінг. Вони будуть змагатися на швидкість і влучність, постараються перемогти справжніх зомбі, а також спробують бластери всіх лінійок у професійному тирі NERF. Усі учасники будуть змагатися за звання Справжніх Гуру Ньорфінгу.

Для тих, хто покаже найвищий рівень прокачаності в ньорфінгу, організатори підготували класні призи.

NERF від Hasbro – іграшкові бластери для активної гри вдома і на вулиці. NERF – саме та гра, якій під силу відволікти дитину від гаджетів. Діти бігають, разом із друзями вигадують свої правила ньорфінгу та захоплено грають на свіжому повітрі. Також NERF стимулює розвиток координації рухів, спритності та спостережливості, вчить концентрувати увагу.

Батьки цінують NERF за якість і функціональність. Бластери абсолютно безпечні, прості у використанні, легко перезаряджаються, дуже точно стріляють. Навіть у випадку потрапляння в обличчя дитина не постраждає, оскільки легкі та м’які стріли для бластерів виготовлені з поролону. При цьому NERF відрізняються дальністю пострілу до 27 метрів.

За кілька років існування на ринку NERF став бажаним подарунком для тисяч дітей у всьому світі. Пограти з бластерами або, як говорять професіонали, «поньорфити», сьогодні люблять як діти, так і дорослі.

  

Промовідео події: "Спортивне свято «NERF Прокачка»"

 

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.07 • через 6 днів
Фестиваль «Poplava Fest 2018»
21.07 • через 2 дні