Стрип-Шоу-бар «Спліт»

Шоу-бар – це родзинка клубу "Split". Грація, жіночність, краса дівчат зачаровує та привідкриває завісу у світ релаксу та чудового настрою. Завітавши до нас, ви поринете в світ витонченої еротики та п’янкої насолоди.

Два шоу-руми з екзотичними акваріумами, безперервна топлес-програма, приватні кімнати, новітні технології світлового оформлення, широкий вибір алкогольних напоїв, ексклюзивні кальяни та розкішний інтер’єр – це невід’ємні складові атмосферного вечора в шоу-барі клубу «Split».

Щоночі о 00:00 наші гості мають змогу побачити унікальну костюмовану еротичну шоу-програму. Опівночі на головній сцені стрип-бару з’являються прекрасні дівчата у чаруючих казкових образах спокусливої медсестри, ніжної мавки, палкої жінки-вампірки чи загадкової гейші. Витончена майстерність танцю, розкішні костюми, що підкреслюють красу дівчат, граційність рухів та спокусливість форм подарують незабутню естетичну насолоду.

Шоу-бар «Split» – це чудове місце для проведення парубочників! Ви можете винайняти увесь зал на час проведення вечірки, а також замовити ексклюзивний святковий торт із сюрпризом, який точно сподобається вашому другу! Пікантності Вашому вечору додасть наше ексклюзивне Crazy-меню.

 Промофото події: "Стрип-Шоу-бар «Спліт»"