Турнір з бодібілдінгу «Mister Perfect»

Проходитиме захід під егідою Української Федерації бодібілдингу, фітнесу та атлетизму.

Найкращі спортсмени України, а за попередніми заявками їх понад 200, будуть готуватися до виступу на головній сцені осіннього сезону.
Запрошені акредитовані судді будуть оцінювати один з кращих турнірів України, який одночасно матиме статус відбіркових змагань на чемпіонат Європи та світу.

Учасники змагань будуть розділені на категорії:

  • бодібілдинг,
  • менсфізік,
  • бікіні,
  • фітнес-бікіні.

Окремо змагатимуться як і чоловіки, так і жінки.

Серед запрошених гостей одні з найкращих атлетів України:

  • Роман Ющенко - атлет топ рівня, який понад вісім років виступає та піднімає стяг нашої країни на найпрестижніших світових турнірах.
  • Ярослав Верба -молодий атлет, якому лише 23 роки. Втім, не зважаючи на свій юний вік, являється абсолютним чемпіоном України у відкритій вазі, що являється найпрестижнішим титулом в Україні.
  • Влад Сухоручко – молодий, проте титулований спортсмен, котрий може похизуватись перемогами і в Українському чемпіонта, так і ряду престижних міжнародних турнів, таких як Top de Colmar та Tropical ASO Classic.
  • Сергій Бабчук – досвідчений спортсмен, володар Кубка Світу, Чемпіон Європи, багаторазовий призер чемпіонатів світу, Абсолютний чемпіон України.
  • Президент Львівської федерації УБПФ Юрій Федишин, Чемпіон України та однин з найвідоміших культуристів Львова.

Саме Юрій Федишин спільно з президентом Київської федерації УБПФ Сергієм Бабчуком будуть дбати за об’єктивне судівство, бо справедливість одна з найважливіших складових спорту.

Кульмінацією турніру мають стати виступи гостей - найкращих спортсменів світового рівня. Атлети проведуть позування на головній сцені змагань та фотосесію на спортивній виставці. Також всі партнери і спонсори змагань зможуть поспілкуватись з нашими топ-атлетами на святковій вечірці, яка буде організована після змагань.
З кожної категорії учасників буде нагороджено шістку найкращих. Ці спортсмени отримають подарурнки від спонсорів, нагороди і грошові презенти.

Проходитиме захід під егідою Української Федерації бодібілдингу, фітнесу та атлетизму.
Найкращі спортсмени України, а за попередніми заявками їх  понад 200, будуть готуватися до виступу на головній сцені осіннього сезону.Запрошені акредитовані судді будуть оцінювати один з кращих турнірів України, який одночасно матиме статус відбіркових змагань на чемпіонат Європи та світу.
Учасники змагань будуть розділені на категорії: бодібілдинг, менсфізік, бікіні та фітнес-бікіні. Окремо змагатимуться як і чоловіки, так і жінки.
Серед запрошених гостей одні з найкращих атлетів України:
Роман Ющенко - атлет топ рівня, який понад вісім років виступає та піднімає стяг нашої країни на найпрестижніших світових турнірах.Ярослав Верба -молодий атлет, якому лише 23 роки. Втім, не зважаючи на свій юний вік, являється абсолютним чемпіоном України у відкритій вазі, що являється найпрестижнішим титулом в Україні.Влад Сухоручко – молодий, проте титулований спортсмен, котрий може похизуватись перемогами і в Українському чемпіонта, так і ряду престижних міжнародних турнів, таких як Top de Colmar та Tropical ASO Classic.Сергій Бабчук – досвідчений спортсмен, володар Кубка Світу, Чемпіон Європи, багаторазовий призер чемпіонатів світу, Абсолютний чемпіон України.Президент Львівської федерації УБПФ Юрій Федишин, Чемпіон України та однин з найвідоміших культуристів Львова. Саме Юрій Федишин спільно з президентом Київської федерації УБПФ Сергієм Бабчуком будуть дбати за об’єктивне судівство, бо справедливість одна з найважливіших складових спорту.
Кульмінацією турніру мають стати виступи гостей - найкращих спортсменів світового рівня. Атлети проведуть позування на головній сцені змагань та фотосесію на спортивній виставці. Також всі партнери і спонсори змагань зможуть поспілкуватись з нашими топ-атлетами на святковій вечірці, яка буде організована після змагань.З кожної категорії учасників буде нагороджено шістку найкращих. Ці спортсмени отримають подарурнки від спонсорів, нагороди і грошові презенти.

==> положення змагань <==