Вечір фільмів братів Коен на даху під зорями

Вечір найексцентричніших режисерів Голлівуду на даху під зорями! Фільми братів Коен включені в реєстр фільмів, що мають «культурне, історичне чи естетичне значення»! Знімають у стилі нуар. Джоел та Ітан входять в число найбільш авторитетних кінорежисерів сучасного кіно. Як правило, самі пишуть сценарії, режисирують, продюсують та монтують свої фільми. Цього вечора поринемо з вами у світ братів Коен, фільми яких вважаються шедеврами світового кінематографу: “Фарго” та “Старим тут не місце”! Беремо своїх друзів, пледи, щось смачненьке та гоу до нас на дах! У нас тепер ще затишніше! Ще більше ліхтариків, м’яких сидячих місць, а також можливість замовити смачну піцу, яку доставлять за 10 хв! Ловимо теплі літні вечори на даху під зорями разом! Адже у нас особливо атмосферний і магічний дах!

==> квитки <==

Кількість квитків обмежена - 70!

21:30 - “Фарго”
Фільм отримав два Оскари, нагороди за режисуру від Британської кіноакадемії та Каннського кінофестивалю, безліч номінацій, а також входить у список 250 найкращих фільмів усіх часів за версією IMDb. У 2006 році картина була включена в Національний реєстр фільмів США, що мають «культурне, історичне чи естетичне значення». У 2014 році був запущений однойменний телесеріал з оригінальним сюжетом, але знятий в схожій стилістиці. Продюсерами серіалу виступили самі брати Коен. Серіал отримав неабияку популярність!
Сюжет: якщо все дозволено, якщо немає меж насильству, викрадення власної дружини – чудова думка. Тоді жорстокість виривається на волю і заливає весь світ кров’ю. Тоді ланцюг кривавих убивств зростає і немає повернення до нормального життя, а єдине, що пов'язує людей – смерть. Виклик убивцям кидає відважна жінка поліцейський і страшною буде розплата.
Мова: українська.

23:30 - “Старим тут не місце”
Фільм входить у 250 найкращих фільмів усіх часів за версією IMDb. Переможець у категоріях "Найкращий фільм", "Найкраща чоловіча роль другого плану" (Хав'єр Бардем), "Найкращий режисер" (Ітан Коен, Джоел Коен), "Найкращий адаптований сценарій". Два "Золотих глобуса". Три призи Британської академії. Всього 83 нагороди і 36 номінацій.
Сюжет: звичайний роботяга знаходить в пустелі гору трупів, вантажівку, набиту героїном, і спокусливу суму у два мільйони доларів, готівкою. Він вирішує взяти гроші собі, і результатом стає хвиля насильства, яку не може зупинити вся поліція Західного Техасу.
Мова: українська.

  

Промовідео події: "Вечір фільмів братів Коен на даху під зорями"

 

КІНО

Джокер
24.10 • сьогодні
Термінатор: Фатум
31.10 • через тиждень

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Осінній бал»
25.10 • через 2 дні
Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця

КУЛЬТУРА

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Святкуємо 3 РОКИ разом!
02.11 • через тиждень
Гелловін у Планеті Мрій
02.11 • через тиждень

ДІТЯМ

Вистава «Івасик Телесик»
24.11 • більше місяця
Свято «Замок Гарбуза»
25.10 • через 2 дні