Вечірка «ZAVTRA meets: Shed (Ostgut Ton, 50Weapons, Berlin)»

Великий рейв у Львові! Топовий берлінський гість + українська підтримка з Києва та Львова на одній сцені заводу на Підзамче. Мурашки тільки від одного погляду на лайн-ап…

Shed (ostgut ton, 50Weapons, Берлін) – головний гість FESTrepublic. club. Легенда техно-сцени з трьома десятками релізів у доробку і свіжим березневим альбомом, який вже встигли розхвалити провідні музичні критики. Йому однаково раді і берґхайнівський лейбл Ostgut Ton, і, наприклад, інший берлінський лейбл 50Weapons, який закрився на піку популярності, зразу ж після випуску своїх обіцяних 50 релізів. Зовсім недавно Shed під своїм іншим іменем Head High був гостем у Boiler Room, що була присвячена виходу другої частини культового фільму Trainspotting. Тепер ж він вперше гостює в Україні. У Львові.
+
Slava Lepsheev (Схема, Київ) – так само, як звучання Head High асоціюється з рейвом у Берліні, так і серія Схема, творцем якої є Слава, асоціюється з рейвом у нас. Вже вчетверте він приймає запрошення ZAVTRA – і всі попередні рази ми залишалися дуже задоволені (не треба далеко ходити – на осінній Схема Backstage у !FESTRepublic. club чи не найбільше емоцій було саме під час його сету).
+
Flashy, Lstn, Zbaraski (ZAVTRA, Львів) + Lawrin (Львів) – домашня вінілова техно-підтримка. Саме вони спробують зробити все, щоб львівське звучання не загубилось на фоні Берліна та Києва.

Квитки

  

Промовідео події: "Вечірка «ZAVTRA meets: Shed (Ostgut Ton, 50Weapons, Berlin)»"

 

КІНО

Lego Ніндзяго фільм
21.09 • більше місяця
Привид у броні
30.03 • завтра

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Вечірка «Smile :) party»
01.04 • через 4 дні