Великодній ярмарок 2017

«Великодній ярмарок у Львові» — щорічний ярмарок, що проходить у Львові на проспекті Свободи, в рамках Програми святкувань «Великдень 2017»

Вперше ярмарок пройшов у 2009–2010 роках, і був першим великоднім ярмарком західноєвропейського зразка в Україні. 

Великодній ярмарок — це маленьке містечко у великому місті, де львів'яни та гості міста мали змогу не тільки добре відпочити, скуштувати страви національної кухні, але й придбати оригінальні подарунки для своїх рідних та друзів. 

Серед товарів представлено: великодні сувеніри, традиційні вироби з кераміки, лляні речі, авторські роботи художників. Окрім того, кожен охочий може скуштувати різних смаколиків, меду, вареників.

Програма:

Від 8 квітня до 13 квітня, на ярмарку працюватиме Великодня крамничка, де можна буде знайти ідеї та матеріали для авторського декорування вашого великоднього кошика.

З 14 до 23 квітня з 12:00 до 19:00 год. біля фонтану на проспекті Свободи щодня працюватиме Великодня майстерня. Під час майстер-класів народні майстри навчатимуть усіх охочих гончарства та ліпнини, ковальства, писанкарства, іконопису, різьблення свічок, лозоплетіння, виготовлення ляльок-мотанок та інсталяцій зі скла.

На Великдень, 16 квітня:
о 12:00 год. компанія «Львівські ярмарки» запрошує гостей міста на Великодній сніданок – театралізована реконструкція світкової трапези, під час якої господиня столу Тетяна Пилипець пригощатиме охочих великодною паскою.
З 13:00 год. розпочнеться флеш-моб «Гаївки із Софією Фединою»,
з 15:00 год. відбуватиметься Фестиваль гаївок – великодні співанки звучатимуть у виконання львівських колективів.

 Промофото події: "Великодній ярмарок 2017"

 

Промовідео події: "Великодній ярмарок 2017"

 

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Рок-фестиваль «Woodstock Ukraine» 2018
09.08 • більше місяця
Концерт гурту «Onuka»
28.06 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято хліба 2018
09.09 • більше місяця