VIII Фестиваль «Під високим замком: перегляд сучасного польського кіно»

Ви погодитеся, Дорогі Друзі та Шанувальники Перегляду сучасного польського кіно „Під Високим Замком ”, що небагато є приємніших моментів, ніж офіційне повідомлення про проведення нового кінопоказу… І ось нарешті, після довгих місяців від закінчення попереднього Перегляду і після зовсім недовгих тижнів відпочинку (хоч для декого це був час насправді тяжкої праці…) надійшов цей момент.

Цьогорічний 8 Перегляд завітає до граду під Високим Замком в п’ятницю 4 жовтня, щоб попрощатися з нами – знову на рік – в неділю 13 жовтня. Не залишається нічого іншого, тільки замалювати ті 10 днів в календарі Вашим улюбленим кольором  Варто так розпланувати час, щоб присвятити якомога більше (а може вдасться і всі?) цих осінніх вечорів на зустріч з найновішими польськими фільмами.

Ми організовуємо Перегляд для Вас – наших найвірніших Глядачів і Друзів, але не з меншою радістю ми привітаємо тих, хто вперше вирішить присвятити свій цінний час на вечори з кіномистецтвом найближчого сусіда України.

Світ навколо нас динамічно змінюється, надходять несподівані звістки і нечувані події, неймовірні відкриття і неочікувані явища. Тільки Перегляд щороку пропонує одне й те ж – найкращі і найновіші польські фільми за символічну ціну квитка. Але таку незмінність ми мабуть усі любимо.

Ми запрошуємо слідкувати за нашими новинами у Фейсбук і Твіттері.

До зустрічі 4 жовтня!

 

  
 

КІНО

Кіборг
02.04 • через 3 дні
Jungle Cruise
23.07 • більше місяця
Фостер
04.03 • більше місяця

КУЛЬТУРА

Вечір одноактних балетів:
24.04 • через 3 тижні
Балет «Жізель»
10.04 • через тиждень
Вистава «Русалонька»
21.04 • через 3 тижні