Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев 2018»

Ця унікальна подія приверне увагу усіх і кожного зокрема мешканця та гостя нашого міста. Адже музика звучатиме просто неба: марш-паради проходитимуть вулицями Львова, концертні програми та показові виступи мажореток у супроводі оркестрів презентуватимуться на площах.

Основною локацією фестивалю буде район Сихів, де публіка зможе почути звуки духових оркестрів у різих мальовничих куточках цього мікро-району, а на основній площі традиційно зазвучать твори у спільному виконанні усіх учасників фестивалю - це гімн України та гімн Європи. Концертні програми вражатимуть слухачів не просто яскравою, різножанровою музикою, а й ефектними шоу-дефіле. Організатори підготували цікаві нововведення у програмі фестивалю, які стануть приємними сюрпризами для слухачів.

Гостями цієї святкової культурно-просвітницької події будуть музичні колективи з різних регіонів України а також з Польщі. Для оркестрів, які приїдуть до Львова, будуть заплановані екскурсії, цікаве дозвілля. Творчі зустрічі керівників, презентації музичних інструментів та нотної літератури - слугуватимуть чудовою нагодою для обміну досвідом між музикантами.

Метою фестивалю є популяризація та розвиток духового та хореографічного мистецтва, обмін досвіду між колективами, пошуки нових форм творчої активності, збагачення культурної спадщини нашого міста і створення нових мистецьких традицій.

Проект фестивалю реалізовує ГО «Королівський Лев» та партнери: ЛДШМ № 5, духовий оркестр «Львівські фанфари», мажоретки «Феєрія», загальноміська кампанія «Культурне місто».

Керівник проекту та директор фестивалю – Андріян Леськів.

 Промофото події: "Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев 2018»"

 

Промовідео події: "Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев 2018»"

 

КІНО

Недоторкані
17.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через тиждень
Вечірка з Denis Govorun
17.01 • сьогодні