Вистава «Полліанна»

Елеонор Портер

П`єса на дві частини.
Переклад Богдани Гори.
Інсценізація Богдана Ревкевича.
Прем'єра відбулась 10 Квітня 2010 року.

Режисер-постановник — Богдан Ревкевич
Художник-постановник — Наталя Тарасенко
Композитор — Богдан Сегін
Пластика — Олена Балаян
Асистент режисера — Юрій Чеков заслужений діяч мистецтв України
Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест

Ця історія стала класикою англо-американської дитячої літератури. В основі сюжету життя звичайної дівчинки, сироти, яку через «почуття обов'язку» взяла до себе сувора тітка. Полліанна має незвичайний дар – бачити у всіх життєвих ситуаціях позитив та жити своєю «грою у радість». Добротою, щирістю, чистотою думок та дій вона змінює життя всього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: «Завжди радіти».

Про книгу та її автора.
«Полліанна» вперше була видана у 1912 році. Давно немає на світі її автора – відомої американської письменниці Елеонор Портер (1868-1920 рр.), але книга, її численні театральні постановки та кіноверсії продовжують заворожувати глядачів різного віку в усьому світі.
Елеонор Портер народилася у Нью-Герпширі, з дитинства обожнювала музику, і всі думали, що вона стане співачкою. Закінчивши театральну освіту у Бостоні, вона дійсно співала у церковних та світських хорах. Але, одружившись, залишила музику та невдовзі переїхала до Нью-Йорку, там й почала писати. Вже перші її збірки оповідань та роман привертають увагу живістю персонажів та сюжетів. Справжню популярність принесла їй «Полліанна». Елеонор Портер написала її в саду, який знаходився на даху нью-йорського дому. Письменниця згадувала, що про ліпший кабінет вона й мріяти не могла…
Запрошуємо і Вас познайомитися з дівчинкою із дивним ім’ям Полліанна. Запевняємо, буде над чим замислитися…

==> квитки <==

 Промофото події: "Вистава «Полліанна»"