Вистава-казка «Король Лев»

Вперше у Львові – "Король Лев": театральна версія «оскароносного» мультфільму, що підкорила серця глядачів, яку Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені Панаса Саксаганського представить на V Міжнародному благодійному фестивалі казок "KAZ.KAR. 2019".

На сцені й у залі станемо учасниками історії про пригоди маленького, але мужнього левенятка Сімби та його вірних друзів. Вистава не залишить байдужим нікого, адже те, що відбувається на сцені підкоряє та вражає до глибини душі! Від вдалих костюмів і акторів-ляльок до інтерпретацій знайомих музичних композицій – усе захоплює!
Оригінальна сценографія, яка міняється впродовж вистави, яскраві танцювальні номери, майстерне перевтілення акторів та, звичайно, талановита робота молодого режисера Артура Прокоп`єва також заслуговує на хороші слова вдячності.
До прем`єри «Короля Лева» у Театрі імені Саксаганського лише кілька разів світові театри зверталися до цієї теми, адже перевершити славу «оскароносного» мультфільму – надзвичайно складна справа. Найвідомішою постановкою є бродвейський однойменний мюзикл, який став свого часу найвідомішим у світі.

"Король Лев" – казка не лише для дітей, бо порушує теми, які близькі дорослим та досвідченим глядачам. Умовний поділ на дітей та дорослих під час перегляду «Короля Лева» стирається. Залишаються тільки світлі емоції: у дітей – від кольорової картинки, музики та акторів-ляльок, у дорослих – від безлічі відчуттів виховного процесу й глибоких роздумів щодо соціальних питань! Та спільним для всіх є той факт, що вистава не лишає байдужим нікого!
Без сумнівів та зайвої скромності варто зазначити: «Король Лев» від саксаганців не осоромив слави однойменного всесвітньовідомого мультиплікаційного фільму та такого ж відомого бродвейського мюзиклу. А навпаки – створив феєричну музичну дитячу виставу, аналогів якій в Україні дуже мало! Браво усім, хто працював над створенням казки. Її варто дивитися, бо перевірено на практиці. Отож казковий "король Лев" їде на Фестиваль казок "KAZ.KAR. 2019" до казкового Львова! Зустрічаймо!

==> квитки <==

 Промофото події: "Вистава-казка «Король Лев»"

 
 

КІНО

Король Лев
23.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
23.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «ЧеTwerk Night»
25.07 • через 3 дні
Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця
Гумор-шоу «Вар'яти» «The best»
25.08 • більше місяця