Виставка «Ритми». Наталя Федунь (Бельгія)

В основу графічних композицій виконаних в техніці лінориту створених Наталею Федунь ліг типографічний елемент, що творить велике цілісне зображення. Метою, яку переслідувала автор виставки стало бажання привернути увагу глядача, як до великого зображення, так і до окремої деталі що його творить.

Лінорити підкреслюють мою любов до мистецтва типографії, шрифтів та музики.

Музика є ключовим чинником натхнення для мене. Слухаючи ту чи іншу мелодію, що творить особливий настрій, я трансформую це відчуття в графічні композиції.

Тексти, що з’являються в моїх творах відіграють композиційно-фонову роль. Це випадкові (мимовільні) фрагменти з пісень, що допомагали створенню моєї графіки. Вони і надають композиціям мелодійний та ритмічний уклад.

Частина представлених робіт становлять чітку геометрію заповнюючи велетенську площину (близько 5 м в ширину) кольором та формами. Цими абстрактними композиціями Наталя прагне відобразити лаконічну красу асиметрії, балансу, нюансу, ритму та контрасту.

Будуть на виставці ій інші ж графічні роботи, що комбінують в собі абстракцію з реалістичним зображенням.

Відкриття 12 лютого о 17:00

Наталя Федунь:

Народилася 24 вересня 1986 року у Львові.

З 1993 року навчалася в дитячій художній школі імені Олекси Новаківського. З 2003 по 2009 роки навчалася у Львівській Національній Академіі Мистецтв на кафедрі графічного дизайну. В 2011 році брала участь в піврічній стипендіальній програмі Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia». Цей проект здійснювала у Академії мистецтв імені Євгеніуша Гепперта.

На даний момент працює графічним дизайнером у місті Антверпен, Бельгія.
Паралельно з цим займається створенням нових мистецьких робіт.

  
 

КІНО

Їжак Сонік
19.02 • сьогодні
Мої думки тихі
19.02 • сьогодні

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Концерт Tayanna
17.03 • через 3 тижні

КУЛЬТУРА

Вистава «Проданий сміх»
26.02 • через тиждень

ДІТЯМ

Цирк «DOG SHOW»
19.02 • сьогодні
Вистава «Дюймовочка+»
22.02 • через 4 дні