Вистави «Директор театру» та «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі»

ПРЕМ'ЄРА!

  • Комічна опера «Директор театру» В.-А. Моцарта

Директор театру Франк отримав довгоочікуване запрошення на фестиваль в місто Румбург («Місто Слави»). Він сильно здивований, адже вся його трупа зараз – це один-єдиний чоловік, актор-комік Буф. Безжурний і практичний Буф береться організувати прослуховування співаків. Один за іншим претенденти з промовистими прізвищами – пані Херц («Серце»), пані Зільберкланг («Срібний звук»), пан Фогельзанг («Пташиний спів») – приходять на «кастинг». Кожен демонструє свої переваги, кожен хоче бути найголовнішим і найбільш високооплачуваним. Конкурентна боротьба за статус і гонорари призводить до розбрату, але Франк примиряє всіх закликом залишити амбіції і разом служити мистецтву.

  • «Ключ на бруківці, або пригоди весільної ночі» Ж.Оффенбаха

Гульвіса-композитор, який пише оперети, тікаючи від розлюченого чоловіка своєї коханки, рятується на даху одного з сусідніх будинків, а бачачи розкрите вікно, влазить через нього в кімнату і в результаті потрапляє в спальню Сюзан, яка щойно вийшла заміж за помічника поліцейського шерифа Анрі Мартеля. Сюзан після весілля розмовляє в цій спальні зі своєю чарівною подругою Розітою, і поява молодого композитора зовсім не входить в її плани – наближається ніч, і вона повинна чекати новоявленого чоловіка. Подруги вирішують, як їм звільнитися від несподіваного гостя, та й той спочатку не збирається бути занадто нав’язливим; він би з задоволенням вистрибнув з вікна, але вікно розташоване на четвертому поверсі, що затримує молоду людину в чужій спальні. Крім того, йому дуже сподобалася Розіта, подруга нареченої, і він вже і не настільки квапливо прагне попрощатися. У жаху від того, що відбувається Сюзан замикає двері спальні від чоловіка, щоб той не побачив її в суспільстві чужого парубка. До всього іншого ключ випадає з вікна на тротуар. І тут, звичайно, з’являється чоловік і наполягає на своїх цілком законних правах, щоб зайти в спальню до дружини. І його можна зрозуміти: він врешті-решт чесно одружився.

Ось така жахлива історія відбувається в опереті на очах глядачів.

Відразу скажемо: все закінчується добре. І це – незважаючи на те, що ревнивий чоловік, знайшовши ключ на бруківці, все ж потрапляє в кімнату суженої, де знаходить всю компанію.

==> квитки <==