XI Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-ЕКСПО»

Cтоматологічна виставка «Дентал-ЕКСПО» збирає понад 10 років поспіль у Львові вчених, фахівців у галузі стоматології, представників відомих фірм-виробників стоматологічного обладнання та інструменту.

У рамках експозиції виставки «Дентал-ЕКСПО» буде продемонстровано: сучасне стоматологічне обладнання та інструментарій; витратні матеріали та лікувальні препарати; сучасні методики лікування в галузі стоматології; засоби дезінфекції та гігієни.

У рамках виставки вчетверте відбудеться проект «Стоматологічна клініка мрії» + «Зуботехнічна лабораторія мрії», основною ціллю якого є отримання унікальної можливості для молодих спеціалістів здобути знання та випробувати на практиці представлене новітнє обладнання.

Наукова програма проекту:

7 квітня 2020 р. Науково – практична конференція в рамках проекту RestoEducation «Протокольність=прогнозованість»

7 квітня 2020 р. Майстер-клас «Цифрові оптичні зустрічі»

8 квітня 2020 р. Науково-практична конференція «Сучасні підходи до лікування пацієнтів з дентофобією»

8 квітня 2020 р. Семінар «Приватна стоматологічна практика: новини законодавства (зміни щодо ліцензування від 02.10.2019 р.), документація, обладнання, кадри, перевірки – 2020»

8 квітня 2020 р. Майстер-клас «Реставрація»

9 квітня 2020 р. Юридичний практикум в запитаннях та відповідях «Приватна стоматологічна практика: запитання і відповіді»

*Програма наукових заходів буде доповнюватись

Безкоштовний вхід за умови реєстрації