Зустріч «3 2 1 - Restart - Cosmos: Ярина і Роман Баховські»

Чи чули ви таку думку, що у близькому майбутньому людина змінюватиме роботу, а то й повністю сферу діяльності що два роки? Це зумовлено тим, що кожна професія отримує нові інструменти, створюються нові галузі і коли ми просто будемо продовжувати робити те, що вміємо робити, ризикуємо пасти задніх. Що два роки нам потрібно буде вивчати щось нове, починати з чистого листка. Страшно не встигнути за таким темпом? Чи навпаки, це дасть людям можливість частіше питати себе чим насправді вони хочуть займатись?

Поговоримо про це на нашій листопадовій зустрічі, яка має тему - restart, початок заново. А ділитись своїми міркуваннями щодо цих та інших питань, ми запросили Yaryna Bakhovska та Roman Bakhovskyy, засновників Cosmos prefab.

Роман був одним з ключових людей у Львівській області під час реформи поліції, а потім ще працював у Одеській митниці. Ярина була і викладачкою англійської, і маркетологом. Зараз подружжя створює космічні префаб будинки за принципом “не людина для простору, а простір для людини”.

Словом, вони просто живе втілення слова “рестарт”.

Як виглядатиме наша зустріч:
08:00-08:30 - реєстрація
08:30-08:50 - нетворкінг
08:50-09:00 - вступ + привітання
09:00-09:40 - розмова із Яриною та Романом
09:40-09:45 - завершення

==> реєстрація <==