Зустріч «КультПедаль»

У Львові проводиться багато культурних заходів, змінюються установи культури, все частіше говорять про місто для львів’ян, а не лише для туризму. Є ті, які вважають, що місто модернізується і розвивається, а є ті, хто вважають, що місто втрачає свою ідентичність.

На сьогодні в основних гравців культурної політики не має цілісного бачення, яким має стати місто, і яким має бути культурне життя. Якщо проаналізувати все, що відбувалося за останні 5 років, то зміни є. Просто ми ще не говорили відкрито про те, чи вони нам подобаються.

Хто зараз є культурними елітами, які з них включені у громадські та публічні процеси, на що і як культурні еліти можуть і мають вплив? Пропонуємо долучитися до першої з серії дискусій про культурну політику нашої ініціативи #КультПедаль.

Запрошуємо тих, кому небайдужий культурний розвиток Львова, кого просто "муляє", що щось не так, і що це "щось" можна покращити.

Зустріч буде політичною, бо про культурну політику, з застосуванням правила Chatham House. Це правило дуже просте, інколи його ще називають правилом анонімності.

  • Учасники можуть обговорювати зміст дискусії за її межами, озвучувати почуті ідеї, але не розголошують авторів висловлювань;
  • У зв'язку з цим усі свідомі, що на зустрічі створюються умови для чесності і відкритості, навіть якщо чиїсь висловлювання будуть непопулярними;
  • Фотографування, записування, стріми та інші форми трансляцій, виключаються.

Спікерка: Ляна Мицько
Модерує Andrii Drozda.

Заанонсований раніше Юрій Дячишин не зможе взяти участь в зустрічі з об'єктивних причин. Надіємося, що наступного разу вдасться.

Ця подія створена для інформування. Ви можете прийти, але не чекінитися. Якщо нічого не вийде, то наступних зустрічей не буде.

  
 

КІНО

Людина зі сталі 2
28.07 • сьогодні
Аватар 3
16.12 • більше місяця
Аватар 5
18.12 • більше місяця