Зустріч «КультПедаль»

У Львові проводиться багато культурних заходів, змінюються установи культури, все частіше говорять про місто для львів’ян, а не лише для туризму. Є ті, які вважають, що місто модернізується і розвивається, а є ті, хто вважають, що місто втрачає свою ідентичність.

На сьогодні в основних гравців культурної політики не має цілісного бачення, яким має стати місто, і яким має бути культурне життя. Якщо проаналізувати все, що відбувалося за останні 5 років, то зміни є. Просто ми ще не говорили відкрито про те, чи вони нам подобаються.

Хто зараз є культурними елітами, які з них включені у громадські та публічні процеси, на що і як культурні еліти можуть і мають вплив? Пропонуємо долучитися до першої з серії дискусій про культурну політику нашої ініціативи #КультПедаль.

Запрошуємо тих, кому небайдужий культурний розвиток Львова, кого просто "муляє", що щось не так, і що це "щось" можна покращити.

Зустріч буде політичною, бо про культурну політику, з застосуванням правила Chatham House. Це правило дуже просте, інколи його ще називають правилом анонімності.

  • Учасники можуть обговорювати зміст дискусії за її межами, озвучувати почуті ідеї, але не розголошують авторів висловлювань;
  • У зв'язку з цим усі свідомі, що на зустрічі створюються умови для чесності і відкритості, навіть якщо чиїсь висловлювання будуть непопулярними;
  • Фотографування, записування, стріми та інші форми трансляцій, виключаються.

Спікерка: Ляна Мицько
Модерує Andrii Drozda.

Заанонсований раніше Юрій Дячишин не зможе взяти участь в зустрічі з об'єктивних причин. Надіємося, що наступного разу вдасться.

Ця подія створена для інформування. Ви можете прийти, але не чекінитися. Якщо нічого не вийде, то наступних зустрічей не буде.