Зустріч «Літературний Експеримент: Міф»

Хочете поринути та відчути на вечір усю магію та таємничу історію Львова? Дізнатися усі секрети та таємниці, що приховують від нас старі будинки, вулички, сквери...? Тоді запрошуємо Вас на Літературний Експеримент: Міф, який відбудеться вперше і це буде дуже цікаво та захопливо!

Для Вас виступатимуть:

Богдан Кухта – збирач міфів родом із Карпатських гір. Обпершись на свою патерицю, подорожує автостопом по рідній землі для заготівлі поетичного чар-зілля. Стверджує, що із водіями розраховується віршами. У великих містах, селищах та присілках читає свої Вірші в КУТочку. Були часи, коли його називали Мольфаром, але це вже зовсім інша історія…

Наталія Матолінець – настільки львів’янка, що знає напам’ять смак кожної хорошої кави. Збирає міські міфи і дбайливо ховає їх між рядками. Знає про невдалий роман між Львова та мертвою Полтвою. Часом думає, що народилася не в тому часі, тому колекціонує брошки і пише про вінтажних панянок. Так вірить в повсякденну магію, що перемогла в «Коронації слова» з фентезійним романом.

  
 

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.07 • через 6 днів
Фестиваль «Poplava Fest 2018»
21.07 • через 2 дні