Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 22.04.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
День пластуна 2017 «Ти не ти, коли не ти»


Конкурси:1. Театральний конкурс «Будь справжнім»Дуже важко у сучасному світі зберігати свою індивідуальність та неповторність. Але ще важче розібратися в собі та зрозум... детальніше>>

Космічна одіссея 2001 року


Хто ми? Яке місце ми займаємо у Всесвіті? Ці питання стоять перед героями фільму. Екіпаж космічного корабля С. С. Діскавері - капітани Дейв Боумен, Френк Пул і їх бортовий комп'юте... детальніше>>Моновистава «Річард після Річарда»


Вистава розпочинається з моменту завершення історичної хроніки Шекспіра «Річард ІІІ» і дає свободу глядачам самим вирішувати, коли і за яких обставин відбувається дія.&... детальніше>>Фестиваль «Razomfest 2017/ Музика»


Фестиваль від "Території твого розвитку", де об'єднуються музика, література та подорожі. Фестиваль пройде 22-23 квітня у Львові. 22 квітня – музика. 23 квітня – літера... детальніше>>Концерт «Hammond Funk Night»


Після успіху двох попередніх джазових концертів у камерному залі #СловоІголоС, ми вирішили втретє запросити молодих джазменів. Цього разу у форматі Hammond Funk Night.Орган Гаммонд... детальніше>>Вечірка «Candy Angels»


У програмі:спеціальний гість - DJ Ram PaulМС Кола Кудряшов==> список <== детальніше>>Концерт майстрів


Концерт кафедри концертмейстерства та кафедри сольного співуВ рамках ІII Фестивалю музичного мистецтва «Академія»  детальніше>>Концерт «Viola da Gamba»


Барокова музикаВ рамках ІII Фестивалю музичного мистецтва «Академія»  детальніше>>Концерт «Пісня далека і близька»


Звучатиме музика різних жанрів та різних епох: від бароко до наших днів. Гурт Медоркестра вперше братиме участь у цьому фестивалі. «Дуже приємно, що нам надали таку можливіст... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень