Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 23.05.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Космічна одіссея 2001 року


Хто ми? Яке місце ми займаємо у Всесвіті? Ці питання стоять перед героями фільму. Екіпаж космічного корабля С. С. Діскавері - капітани Дейв Боумен, Френк Пул і їх бортовий комп'юте... детальніше>>Концерт «El Cachivache Quinteto»


У складі квінтету професійні музиканти, аргентинці, що також є справжніми мілонгеро і танцюристами аргентинського танго. Керівник колективу Віто Вентурини також відомий танго дідже... детальніше>>Концерт Академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни»


Творчий колектив, який вже понад 30 років тішить слухачів творами на основі автентичних композицій України, Угорщини, Молдови. В репертуарі «Зорян» – патріотичні,... детальніше>>Ювілейний концерт до 100-річчя від дня народженення доктора Мирослава Антоновича


Подія року: два всесвітньовідомі голландські хори – хор імені Миколи Лисенка та Візантійський Хор з Утрехту – знову в Україні!Ці унікальні колективи приїжджають в Украї... детальніше>>Презентація книжки шведської письменниці Анни Хьоґлунд «Про це говорять лише з кроликами»


Письменниця, яка минулого року отримала престижну Премію Астрід Ліндґрен, відвідає Львів.«Про це говорять лише з кроликами» - друга книжка Анни Хьоґлунд, перекладена ук... детальніше>>Конкурс «Міс Політехніки 2017»


Конкурс «Міс Політехніки» - це справжнє свято краси вишуканості та стилю, розважальне шоу з конкурсною та концертною Учасницями конкурсу є сміливі та впевнені в собі ст... детальніше>>Відкриття музичного салону у Львівській Картинній галереї


Сергія Борткевича називали "останнім романтиком" та "українським Рахманіновим". Блискучій композитор, піаніст і педагог, значну частину свого життя Борткевич був біженцем. Він пост... детальніше>>Перегляд та обговорення фільму «Скафандр і метелик»


Наважуся припустити, що кожному хоча б колись – під час недовгого відпочинку, а чи просто несподівано – міг наснитися гарний сон. З тих, що потім згадуємо роками. Ми со... детальніше>>Конференція «Seed Forum Lviv Spring 2017»


Вже в п'яте у Львові пройде міжнародна інвестиційна конференція Seed Forum!Seed Forum Lviv Spring 2017 відбудеться за підтримки Центру інновацій та підприємництва IHUB Lviv, міжнар... детальніше>>Презентація книжки Анни Хьоґлунд «Про це говорять лише з кроликами»


В нашому дворику будемо презентувати нову книгу шведської письменниці Анни Хьґолунд та говорити про як це «бути іншими»...“Про це говорять лише з кроликами”... детальніше>>показати усі події на дату