Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 25.05.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 


Космічна одіссея 2001 року


Хто ми? Яке місце ми займаємо у Всесвіті? Ці питання стоять перед героями фільму. Екіпаж космічного корабля С. С. Діскавері - капітани Дейв Боумен, Френк Пул і їх бортовий комп'юте... детальніше>>Вечірка «Miss of the Month METRO club»


У цю ніч на сцені «Метро» відбудеться щомісячний конкурс року «Міс МеtroClub”. На красунь конкурсанток чекає чимало подарунків і сюрпризів, а для вболівальн... детальніше>>Гала-концерт «У звуках про любов»


В рамках XXXVІ Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози»У всі часи музика не оминає теми «кохання та любові». Краса, пристрасть, зрада та в... детальніше>>Показ фільму «Любов і пристрасть. Даліда»


Її краса і магнетизм нікого не залишали байдужим. Даліда (Свева Алтіві) і для чоловіків, і для жінок була еталоном привабливості. Починаючи з середини 50-х років минулого століття... детальніше>>Кінопоказ «Australia: короткі фільми від Wiz-Art»


Короткі фільми про сміливість бути собою.Ці неймовірні люди приручають вомбатів, встановлюють гігантські скульптури ананасів і з ранку до вечора ходять догори ногами. Проте це зовс... детальніше>>Презентація книжки Ярослава Ґемзи «Церкви та ікони Лемківщини»


Автор книги — відомий знавець і дослідник сакрального мистецтва, завідувач відділу церковного мистецтва Музею-замку в Ланьцуті, член реставраційної комісії Перемисько-Варшавс... детальніше>>Презентація відреставрованого інструменту: Клавесин


Клавесин, чембало, спінет, вірджінал, гарпсіхорд…Гарпсіхорд – це найбільш відповідна назва для цього музичного інструмента, бо в ній закладено сам принцип його будови.... детальніше>>Презентація дебютної книжки Віктора Винника «90/60/90»


Про 90-ті роки минулого століття було сказано, написано і відзнято дуже багато. Часи були складними, часом драматичними, але, безперечно, цікавими. Одна країна розпалася, а на її у... детальніше>>Концерт «Make Like a Tree»


«Make Like a Tree» – неординарний музикант з Харкова Сергій Онищенко.  детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс-контроль (16+)
24.04 • сьогодні
Таксі 5 (12+)
24.04 • сьогодні

КУЛЬТУРА

День міста Львова 2018
05.05 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2018»
01.06 • більше місяця
фестиваль «Happy dity»
28.05 • більше місяця