Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 18.07.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Леонардо: Місія Мона Ліза (КіноМама) (0+)


На радість всім мамам. Спеціальні тихі сеанси «КіноМама». Що це? - Мультфільм у 2D-форматі; приглушене світло у залах; зменшена гучність звуку; просто чудовий варіант для батьків... детальніше>>Показ анімаційного фільму «Життя Кабачка»


Коли у 9-річного Ікара померла мама, його поселили в дитячий будинок. Хлопчик просив щоб всі називали його Кабачком, саме таке миле прізвисько дала йому мама. У всіх дітей, які ото... детальніше>>Концерт «Benedictus – благословен»


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориУ програмі:Крістофер Пардіні. «Надзвичайна благодать»Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія і фуга Ре мажорЛеон Боельманн. Готи... детальніше>>Вечірка «Live Vocal Prarty»


У програмі:DarkDezert, Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov детальніше>>Показ фільму «Час циган»


Продовжуємо циганську тему в нашому кіноклубі і рухаємось до вже неіснуючої Югославії.Легендарний та контроверсійний Емір Кустуріца чекатиме на вас у вівторок. А якщо, це Емір, то... детальніше>>Показ фільму «Троя»


«Троя» (англ. Troy) — історична драма 2004 року за мотивами поеми Гомера «Іліада». Номінувалась на отримання премії Оскар за найкращий дизайн костюмів... детальніше>>Показ фільму «Джорджія О'Кіф»


США, 2009Літо повільно пропливає крізь пам’ять, немов неповороткий корабель, наповнений мріями. Хто-зна чи залишить воно щось для нас. Хто-зна чи будемо ще колись такі щаслив... детальніше>>Проект «Мистецтво бароко»


В рамках програми «Молодь музикує в музеї»Звучатимуть хіти інструментальної та вокальної музики XVII-XVIII століття, а також Ви зможете почути історію створення та дізн... детальніше>>Пірати Карибського моря: Помста Салазара (12+)


Фільм продовжить історію капітана Джека Спарроу (Джонні Депп). Його розшукує давній недруг капітан Салазар (Хав'єр Бардем) разом зі своєю командою привидів. Капітан Гектор Барбосса... детальніше>>Вічне сяйво чистого розуму


Нарешті винайдена машина, яка дозволяє позбутися від будь-яких спогадів. Джоель і Клементина вирішують викинути один одного з голови. Але в пам'яті Джоеля все ще живі найніжніші мо... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.04 • через 2 дні
Кастинг «Міс Львів 2018»
26.04 • через 5 днів