Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 18.07.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Антивиставка «Аби analle»


Бієнале у Венеції – традиційно вже кілька десятків років являється світовим репером в сучасних тенденціях образотворчого і концептуального мистецтва. З виставковими експозиці... детальніше>>Лівий берег: Розклад виступів гуртів на липень 2017


01.07 – Kompot02.07 – Twin souls06.07 – Stereo Guitars07.07 – Rocky Road08.07 – Mister I09.07 – Crossed Paralleles13.07 – Stereo Guitars14... детальніше>>Показ анімаційного фільму «Життя Кабачка»


Коли у 9-річного Ікара померла мама, його поселили в дитячий будинок. Хлопчик просив щоб всі називали його Кабачком, саме таке миле прізвисько дала йому мама. У всіх дітей, які ото... детальніше>>Концерт «Benedictus – благословен»


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориУ програмі:Крістофер Пардіні. «Надзвичайна благодать»Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія і фуга Ре мажорЛеон Боельманн. Готи... детальніше>>Вечірка «Live Vocal Prarty»


У програмі:DarkDezert, Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov детальніше>>Показ фільму «Час циган»


Продовжуємо циганську тему в нашому кіноклубі і рухаємось до вже неіснуючої Югославії.Легендарний та контроверсійний Емір Кустуріца чекатиме на вас у вівторок. А якщо, це Емір, то... детальніше>>Показ фільму «Троя»


«Троя» (англ. Troy) — історична драма 2004 року за мотивами поеми Гомера «Іліада». Номінувалась на отримання премії Оскар за найкращий дизайн костюмів... детальніше>>Показ фільму «Джорджія О'Кіф»


США, 2009Літо повільно пропливає крізь пам’ять, немов неповороткий корабель, наповнений мріями. Хто-зна чи залишить воно щось для нас. Хто-зна чи будемо ще колись такі щаслив... детальніше>>Пірати Карибського моря: Помста Салазара (12+)


Фільм продовжить історію капітана Джека Спарроу (Джонні Депп). Його розшукує давній недруг капітан Салазар (Хав'єр Бардем) разом зі своєю командою привидів. Капітан Гектор Барбосса... детальніше>>Апокаліпсис наших днів


Під час війни у В'єтнамі спецагент відправляється вгору по річці до Камбоджі з наказом знайти і убити напівбожевільного полковника , що створив у віддаленому районі щось на кшталт... детальніше>>КІНО

DZIDZIO Контрабас (0+)
18.11 • сьогодні
Стрімголов
18.11 • сьогодні
Будинок "Слово"
18.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через тиждень
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • більше місяця
Вечірка з «V Dance trio»
18.11 • сьогодні