Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 20.07.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Антивиставка «Аби analle»


Бієнале у Венеції – традиційно вже кілька десятків років являється світовим репером в сучасних тенденціях образотворчого і концептуального мистецтва. З виставковими експозиці... детальніше>>Хто боїться Вірджинії Вульф?


Знаменита п'єса Едварда Олбі знову оживає в новій постановці Джеймса Макдональда за участю Імелди Стонтон, Люка Тредуея і Імоджен Путс. Після вечірки викладачів у кампусі одного з... детальніше>>Трансформери: Останній лицар (12+)


Конфлікт між людьми і трансформерами наростає, і все говорить про майбутню війну. Про місцезнаходження Оптимуса Прайма нічого не відомо. Останньою надією на порятунок людства може... детальніше>>Жив був кіт (КіноМама)


На радість всім мамам. Спеціальні тихі сеанси «КіноМама». Початок показу: в Одесі (Таїрова) о 10:00, в Харкові о 10:10 та у Львові (Forum Lviv) о 10:30. Що це? - Мультфільм у 2D-ф... детальніше>>ШмоткаParty


Онови свій гардероб, обмінюючись одягом!Напевно, у кожному гардеробі є декілька непотрібних речей… непотрібних Тобі, але дуже цікавих для когось іншого! Ми вирішили поділити... детальніше>>Лекція Василя Шульги «Як заробляти гроші на фотографії»


Лектор – Василь Шульга – генеральний директор Positive Pictures Production, автор книги «Invisible photo business». Про що будемо говорити:Внутрішня ку... детальніше>>Показ фільму «Як навіжені»


Події розгортаються в італійській Тоскані. У психіатричній лікарні вільного типу жінки зі всілякими розладами психіки живуть як на курорті. Беатріче (Валерія Бруні-Тедескі) не звик... детальніше>>Показ фільму «Люм'єри!»


Франція / 2016 / 90 хвРежисери: Луї та Огюст Люм’єри, Тьєрі ФремоУ 1895 році брати Люм'єри створили перший у світі фільм, винайшли кінематограф i познайомили глядачів з мисте... детальніше>>Зустріч «Як досягати фінансові цілі? Практичні інструменти: iPlan, сімейний бюджет, інвестиції»


Досі не поставили свої фінансові цілі на цей рік? Ще не пізно це зробити разом з нами!А допоможе вам в цьому Любомир Остапів – EX Financial Advisor at Stanfy, Petcube, Hoshva... детальніше>>Сеанс одночасної гри за участю міжнародних гросмейстерів та воїнів АТО


Гросмейстери Олександр Бєлявський та сестри Анна і Марія Музичук зіграють з військовими.Передбачається, що загалом буде 33 шахові дошки. Захід проводять з нагоди міжнародного дня ш... детальніше>>КІНО

Стрімголов
20.11 • сьогодні
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.11 • сьогодні
Свінгер (18+)
20.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через тиждень
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через 3 тижні
Вечірка «Latina Baby»
26.11 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято Миколая в Апексі
16.12 • через 3 тижні