Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 21.07.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Єврейські дні у Ратуші «(Не)Показане минуле в музеях Східної Європи»


Лекції та дискусії відбуватимуться українською та англійською мовами з синхронним перекладом.“Музейний бум ХХI століття” - так експерти та журналісти називають процеси,... детальніше>>Зустріч розробників ігор «GameDev Mixer»


Lviv GameDev Mixer – це щомісячна неформальна подія, що по вечорах п’ятниці збирає 30-60 розробників ігор та всіх зацікавлених в ігровій індустрії Львова на 2-3 години... детальніше>>

Вечірка з DJ Vladimir Gromov


У програмі:DJ Vladimir GromovMC Nastya ChernikinaEstetiqua freaks детальніше>>Вечірка «Dream state»


Мабуть у кожного з вас, інколи, з’являється такий стан душі коли хочеться забути про всі негаразди та проблеми, які вас оточують. Виникає бажання поїхати кудись дуже далеко,... детальніше>>Вечірка «BBQ Party»


BBQ-вечірка - це поєднання розваг на терасі з видом на місто, смачної їжі та живої музики. На вас чекають прохолодні коктейлі, мангали, на яких ви зможете власноруч приготуват... детальніше>>Концерт «Цимбальна одержимість»


В рамках ІІ фестивалю концертів літньої пориУ програмі:Микола Лисенко. Запорізький маршДмитро Бортнянський. Концертна симфонія (I ч.)Вольфганг Амадей Моцарт. Квартет Ре мажор,... детальніше>>Показ фільму «Як навіжені»


Події розгортаються в італійській Тоскані. У психіатричній лікарні вільного типу жінки зі всілякими розладами психіки живуть як на курорті. Беатріче (Валерія Бруні-Тедескі) не звик... детальніше>>Вечірка «Медик pool party - Екватор»


У програмі:DJs:Elvis & Nonek & Roma Romeo & OopsMcs:Gram & Kornyliuk ==> список <== детальніше>>Вечірка «international DJ’s duo»


У програмі:international DJ’s duo by Ivan Deyanov & Diva Intense,Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс-контроль (16+)
24.04 • сьогодні
Таксі 5 (12+)
24.04 • сьогодні

КУЛЬТУРА

День міста Львова 2018
05.05 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2018»
01.06 • більше місяця
фестиваль «Happy dity»
28.05 • більше місяця