Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 13.08.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Людина-павук: Повернення додому (12+)


Старшокласник Пітер Паркер (Том Холланд) в свої 15 років якщо і відрізняється чимось від однолітків, то швидше сором'язливістю, аніж рішучістю. Насправді хлопцеві доводиться вести... детальніше>>Дюнкерк (12+)


Події картини розгортаються під час Другої світової війни на півночі Франції. Дюнкеркська битва між німецькою армією і частинами британських, французьких і бельгійських військ закі... детальніше>>Фестиваль «Woodstock Ukraine 2017»


Фестивальні фанати певно знають, що перший Woodstock в 1969 році став актом протесту проти війни у В`єтнамі та істеблішменту країни. Можемо провести тонку паралель із сучасними под... детальніше>>Персональна виставка Павла Пузиря «Підсвідомі_ізми»


Виставка художника з міста Кропивницький“Ізми” використовуться у контексті: імпресіонізм, символізм, фовізм, дадаїзм, супрематизм, сюрреалізм, реалізм, постмодерні... детальніше>>Відкриття IV фестивалю «Музика в Старому Львові»


В рамках IV фестивалю «Музика в Старому Львові»У програмі:Марцін Леополіта (пом. 1589)Missa paschalisKyrieGloriaЯн з Любліна (1540)Kyrie Fons Bonitatis – Christe... детальніше>>Вечірка «Synthesis»


Що буде якщо поєднати в собі якісне берлінське техно та молодих українських артистів?Synthesis - не просто черговий івент, який вивітриться з пам'яті, щойно спустіє танцпол. Це дещ... детальніше>>Серпневі майстер-класи від Сверлика


Тут ви навчитеся виготовляти:скляні листівкидерев`яний декорпіддставки для навушників. детальніше>>Вечірка «Epic Party»


У програмі:Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein, детальніше>>Дегустація «Let's Wine!»


В найзеленішій зоні Львова, ми, львівська команда Wine Bureau, West Wine Team, збираємо наших друзів на вечірку винних новинок. На вас чекає понад 40 зразків вина з різних куточків... детальніше>>Фотосушка «На прищепках»


Друзі, вже традиційно, у серпні ми проводимо благодійну фотовиставку просто неба "На прищепках". Тематика світлин: "Я люблю життя".Для участі у заході потрібно роздрукувати власні... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
18.02 • сьогодні
Колесо Чудес
18.02 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «St.Patrick`s Day 2018»
17.03 • через 3 тижні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Зимовий парк 2017-2018
18.02 • сьогодні
Скандинавська хода в Парку
24.02 • через тиждень