Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.08.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Перегляд фільму «Маска»


Скромний працівник банку знаходить на звалищі дивну зелену маску, одягаючи яку він перетворюється в шибайголову, наводячи страх на поліцію та гангстерів. Треба віддати належне надз... детальніше>>Зустріч «Імпро в маси»


Маємо змогу організувати великий безкоштовний імпро виступ, от і організовуємо!А тепер по книжечці: імпровізація, або improv - це одна з форм живого театру, в якій сюжет, персонажі... детальніше>>Показ фільму «Вальсуючі»


В кіноклубі “Сокіл” кіно для розкутих людей, ханжам тут не місце.Вальсуючі (Les valseuses, Бертран Бліє, Франція, 1974, комедія), Епопея про покоління Франції 60-х... детальніше>>Вечірка «Live Prarty»


У програмі:Igor Volkoff та його club saxophone show, Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov детальніше>>Показ фільму «Маргарита»


Вперше ми розпочинаємо інтелектуальну гру. Декораціями нам слугує літня сповільненість та відпочинкова невагомість, коли здається ніби все розпочинається з початку: кохання, робота... детальніше>>Показ фільму «Люди в чорному»


Люди в чорному — американська науково-фантастична кінокомедія 1997 року.Режисер стрічки — Баррі Зонненфельд.У головних ролях знялися Томмі Лі Джонс, Вілл Сміт, Вінсент... детальніше>>Пірати Карибського моря: Помста Салазара (12+)


Фільм продовжить історію капітана Джека Спарроу (Джонні Депп). Його розшукує давній недруг капітан Салазар (Хав'єр Бардем) разом зі своєю командою привидів. Капітан Гектор Барбосса... детальніше>>Апокаліпсис наших днів


Під час війни у В'єтнамі спецагент відправляється вгору по річці до Камбоджі з наказом знайти і убити напівбожевільного полковника , що створив у віддаленому районі щось на кшталт... детальніше>>Дюнкерк (12+)


Події картини розгортаються під час Другої світової війни на півночі Франції. Дюнкеркська битва між німецькою армією і частинами британських, французьких і бельгійських військ закі... детальніше>>Сьома печатка


У середині XIV сторіччя лицар Антоніус Блок і його зброєносець повертаються після десяти років хрестових походів до рідної Швеції. Блок втомився від життя, і не бачить навколо себе... детальніше>>КІНО

Сторожова застава (0+)
22.10 • сьогодні
Геошторм
22.10 • сьогодні
Твоє ім’я
22.10 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.10 • сьогодні
Вечірка «Halloween»
28.10 • через тиждень
Вечірка «Halloween»
31.10 • через тиждень

КУЛЬТУРА

Виставка фалок
27.10 • через 6 днів
Виставка Gianni Versace
27.10 • через 6 днів

ДІТЯМ

Свято гарбуза
27.10 • через 6 днів
Клубна вечірка «Helloween-party»
28.10 • через тиждень