Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.08.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
IV Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові та Кракові»


Львів вчетверте прийматиме Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові та Кракові». У 2014 році, коли відзначали 20-ти річчя Академічного камерного оркестру «В... детальніше>>Перегляд фільму «Маска»


Скромний працівник банку знаходить на звалищі дивну зелену маску, одягаючи яку він перетворюється в шибайголову, наводячи страх на поліцію та гангстерів. Треба віддати належне надз... детальніше>>Зустріч «Імпро в маси»


Маємо змогу організувати великий безкоштовний імпро виступ, от і організовуємо!А тепер по книжечці: імпровізація, або improv - це одна з форм живого театру, в якій сюжет, персонажі... детальніше>>Показ фільму «Вальсуючі»


В кіноклубі “Сокіл” кіно для розкутих людей, ханжам тут не місце.Вальсуючі (Les valseuses, Бертран Бліє, Франція, 1974, комедія), Епопея про покоління Франції 60-х... детальніше>>Вечірка «Live Prarty»


У програмі:Igor Volkoff та його club saxophone show, Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov детальніше>>Показ фільму «Маргарита»


Вперше ми розпочинаємо інтелектуальну гру. Декораціями нам слугує літня сповільненість та відпочинкова невагомість, коли здається ніби все розпочинається з початку: кохання, робота... детальніше>>Показ фільму «Люди в чорному»


Люди в чорному — американська науково-фантастична кінокомедія 1997 року.Режисер стрічки — Баррі Зонненфельд.У головних ролях знялися Томмі Лі Джонс, Вілл Сміт, Вінсент... детальніше>>Проект «Мистецтво бароко»


В рамках програми «Молодь музикує в музеї»Звучатимуть хіти інструментальної та вокальної музики XVII-XVIII століття, а також Ви зможете почути історію створення та дізн... детальніше>>Пірати Карибського моря: Помста Салазара (12+)


Фільм продовжить історію капітана Джека Спарроу (Джонні Депп). Його розшукує давній недруг капітан Салазар (Хав'єр Бардем) разом зі своєю командою привидів. Капітан Гектор Барбосса... детальніше>>Рибка на ім'я Ванда


Після пограбування, отримавши діамантів на 20 мільйонів доларів, компанія злочинців розколюється. Не в жаргонному сенсі слова, а в прямому: Джордж Томасон потрапляє за ґрати, а йог... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень