Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.08.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Людина-павук: Повернення додому (12+)


Старшокласник Пітер Паркер (Том Холланд) в свої 15 років якщо і відрізняється чимось від однолітків, то швидше сором'язливістю, аніж рішучістю. Насправді хлопцеві доводиться вести... детальніше>>Дюнкерк (12+)


Події картини розгортаються під час Другої світової війни на півночі Франції. Дюнкеркська битва між німецькою армією і частинами британських, французьких і бельгійських військ закі... детальніше>>Персональна виставка Павла Пузиря «Підсвідомі_ізми»


Виставка художника з міста Кропивницький“Ізми” використовуться у контексті: імпресіонізм, символізм, фовізм, дадаїзм, супрематизм, сюрреалізм, реалізм, постмодерні... детальніше>>Перегляд фільму «Маска»


Скромний працівник банку знаходить на звалищі дивну зелену маску, одягаючи яку він перетворюється в шибайголову, наводячи страх на поліцію та гангстерів. Треба віддати належне надз... детальніше>>Зустріч «Імпро в маси»


Маємо змогу організувати великий безкоштовний імпро виступ, от і організовуємо!А тепер по книжечці: імпровізація, або improv - це одна з форм живого театру, в якій сюжет, персонажі... детальніше>>Показ фільму «Вальсуючі»


В кіноклубі “Сокіл” кіно для розкутих людей, ханжам тут не місце.Вальсуючі (Les valseuses, Бертран Бліє, Франція, 1974, комедія), Епопея про покоління Франції 60-х... детальніше>>Вечірка «Live Prarty»


У програмі:Igor Volkoff та його club saxophone show, Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov детальніше>>Показ фільму «Маргарита»


Вперше ми розпочинаємо інтелектуальну гру. Декораціями нам слугує літня сповільненість та відпочинкова невагомість, коли здається ніби все розпочинається з початку: кохання, робота... детальніше>>Показ фільму «Люди в чорному»


Люди в чорному — американська науково-фантастична кінокомедія 1997 року.Режисер стрічки — Баррі Зонненфельд.У головних ролях знялися Томмі Лі Джонс, Вілл Сміт, Вінсент... детальніше>>Проект «Мистецтво бароко»


В рамках програми «Молодь музикує в музеї»Звучатимуть хіти інструментальної та вокальної музики XVII-XVIII століття, а також Ви зможете почути історію створення та дізн... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
18.02 • сьогодні
Колесо Чудес
18.02 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «St.Patrick`s Day 2018»
17.03 • через 3 тижні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Зимовий парк 2017-2018
18.02 • сьогодні
Скандинавська хода в Парку
24.02 • через тиждень