Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 16.08.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Людина-павук: Повернення додому (12+)


Старшокласник Пітер Паркер (Том Холланд) в свої 15 років якщо і відрізняється чимось від однолітків, то швидше сором'язливістю, аніж рішучістю. Насправді хлопцеві доводиться вести... детальніше>>Дюнкерк (12+)


Події картини розгортаються під час Другої світової війни на півночі Франції. Дюнкеркська битва між німецькою армією і частинами британських, французьких і бельгійських військ закі... детальніше>>Персональна виставка Павла Пузиря «Підсвідомі_ізми»


Виставка художника з міста Кропивницький“Ізми” використовуться у контексті: імпресіонізм, символізм, фовізм, дадаїзм, супрематизм, сюрреалізм, реалізм, постмодерні... детальніше>>Показ фільму «День бабака»


Американська комедія з елементами фантастики режисера Гарольда Раміса за мотивами оповідання Денні Рубіна. Події відбуваються у містечку Панксатоні, Пенсильванії. Головний персонаж... детальніше>>Показ фільму «RomCom Shorts»


Мелодрама є одним з найпоширеніших жанрів в кінематографі і складно уявити собі сюжет по-справжньому свіжий та інтригуючий. Здивувати глядача неймовірними, але від цього не менш пр... детальніше>>Презентація книжки Максима Беспалова «Український Шпіцберген»


Мандруючи за Полярне коло, на північний архіпелаг Шпіцберген, автор натрапляє на спільноту українців, що живуть там уже далеко не перший рік. Якою є їхня історія, побут, повсякденн... детальніше>>Зустріч «Археологія - таємнича праматір історії. В пошуках істини:


Що ви знаєте про археологів? Окрім того, звичайно, що це «детективи», які знаходять і вивчають артефакти минулих епох чи авантюристи, які знаходять собі пригоди на розк... детальніше>>Кінопоказ «The best of «KISFF 2017»


KISFF — це найбільший фестиваль короткометражних фільмів в Україні.Цього року він тривав 5 днів: на 5 локаціях було представлено більше 300 фільмів, Київ відвідало декілька д... детальніше>>Показ фільму «Цей шалений, шалений, шалений, шалений світ»


«Цей шалений, шалений, шалений, шалений світ» — американська пригодницька кінокомедія 1963 року в стилі «роуд-муві», знята режисером Стенлі Крамером.... детальніше>>Показ фільму «Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин»


Ейс Вентура - єдиний сищик нашої планети, який так ювелірно займається розшуком домашніх тварин. Його методи дуже ексцентричні, але оскаржувати їх ніхто не посміє, адже вони дійсно... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
18.02 • сьогодні
Колесо Чудес
18.02 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «St.Patrick`s Day 2018»
17.03 • через 3 тижні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Зимовий парк 2017-2018
18.02 • сьогодні
Скандинавська хода в Парку
24.02 • через тиждень