Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 18.08.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Людина-павук: Повернення додому (12+)


Старшокласник Пітер Паркер (Том Холланд) в свої 15 років якщо і відрізняється чимось від однолітків, то швидше сором'язливістю, аніж рішучістю. Насправді хлопцеві доводиться вести... детальніше>>Дюнкерк (12+)


Події картини розгортаються під час Другої світової війни на півночі Франції. Дюнкеркська битва між німецькою армією і частинами британських, французьких і бельгійських військ закі... детальніше>>Фестиваль «Zaxidfest 2017»


Один з найкращих фестивалів України. Відбувається на Львівщині з 2009 року. Ви бажаєте відпочити, скинути тягар сірих буднів, наповнити життя яскравими барвами та просто відір... детальніше>>Персональна виставка Павла Пузиря «Підсвідомі_ізми»


Виставка художника з міста Кропивницький“Ізми” використовуться у контексті: імпресіонізм, символізм, фовізм, дадаїзм, супрематизм, сюрреалізм, реалізм, постмодерні... детальніше>>Вечірка «Medic Pool Party»


Summer Pool Party With Special Guests and Many Other Suprises!==> квитки <== детальніше>>Вечірка «Ніч великих кавунів»


У програмі:DJ President,DJ Balu,MC Nazarin,Go-Go show girl's Black Diamonds детальніше>>Концерт «А.Вівальді «Пори року»


В рамках IV фестивалю «Музика в Старому Львові»У програмі:А.Вівальді «Пори року», концерт для двох скрипок ля-мінорВиконавці:Оксана Гаргай (скрипка)Іго... детальніше>>Показ фільму «Гіпопотам»


Тед Воллес (Роджер Аллам) колись був відомим і амбітним поетом. Зараз він задовольняється скромною зарплатою театрального критика в місцевій газеті. Але і цієї посади він позбавляє... детальніше>>Показ фільму «RomCom Shorts»


Мелодрама є одним з найпоширеніших жанрів в кінематографі і складно уявити собі сюжет по-справжньому свіжий та інтригуючий. Здивувати глядача неймовірними, але від цього не менш пр... детальніше>>Концерт «Marinita & Amir Shahsar» (ISR/UKR)


Marinita – вокал, фортепіаноAmir Shahsar – перський ней, кавал, турецький кларнет, вокалOrhan Agabeyli – перкусіяПроект Marinita & Amir Shahsar - це вишуканий... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
18.02 • сьогодні
Колесо Чудес
18.02 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «St.Patrick`s Day 2018»
17.03 • через 3 тижні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Зимовий парк 2017-2018
18.02 • сьогодні
Скандинавська хода в Парку
24.02 • через тиждень