Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова в розділі концерти та свята на дату: 28.09.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Концерт «The Maneken»


The Maneken — українська група з Києва, заснована композитором і саундпродюсером Євгеном Філатовим. Фанк, диско, стильна електроніка.Євген Філатов (DJ, вокаліст, автор пісень... детальніше>>Концерт «Львів’янка світової слави»


Виконавці:Лілія ВікарукНаталія ДитюкОльга ФенюкВіталія ГолубничаІрина СтефанкоМаріанна ЛабаНаталія ГрановськаОксана Ковальова детальніше>>Фестиваль «Lady&Teddy 2017»


Урочисте відкриття – 21 вересня о 16:00 год. Експоненти: Автори оригінальних (авторських, рукотворних) ляльок виконаних у різних техніках та матеріалах, ведмедів Тедді та їх... детальніше>>Концерт Laura & Kristina Marti feat. Hans Peter Salentin


Виконавці:Laura Marti - вокал,Kristina Marti - вокал,Hans Peter Salentin - труба, флюгельгорн, вокал,Nataliya Lebedeva - клавішні,Igor Zakus - бас-гітара,Roman Yakovchuk - перкусія... детальніше>>Фестиваль «Еко-тиждень УКУ»


Це сталося! В університеті відбудеться екологічна подія! Матимемо нагоду впродовж тижня: послухати та попрактикувати zero waste; відвідати майстерклас; виграти... детальніше>>День іменинника жовтого кольору!


Запрошуємо всіх членів клубу іменинників на урочисте свято в мережу парків святкування днів народження «Дитяча Планета». Вересень ми проводимо тематичною вечіркою... детальніше>>Бібліотечний фестиваль «Бам-BOOK-фест»


Бам-BOOK-фест — фестиваль, який змінить ваше уявлення про бібліотеки.Запрошуємо вас провести три осінні дні в теплій атмосфері за інтерактивними заняттями і подивитись на біб... детальніше>>Проект «Мистецтво бароко»


В рамках програми «Молодь музикує в музеї»Звучатимуть хіти інструментальної та вокальної музики XVII-XVIII століття, а також Ви зможете почути історію створення та дізн... детальніше>>ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 28.09.2017 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ

КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця
Мамма Міа! 2 (12+)
16.08 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «City noise»
16.08 • сьогодні
Вечірка з Malenda & Skipek
18.08 • через 3 дні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято хліба 2018
09.09 • через 3 тижні
«Забіг Сили» з перешкодами
29.09 • більше місяця