Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 13.10.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Кінофестиваль «Wiz-Art 2017»


Wiz-Art (Віз-Арт) — щорічний міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, що відбувається у Львові. Фестиваль започаткований мистецькою формацією Wiz-Art, яка бу... детальніше>>Головна роль, Завтра свято (мовою оригіналу) (12+)


Фестиваль документального кіно DOCUDAYS представляє: ГОЛОВНА РОЛЬ Україна, 2016 Режисер: Сергій Буковський Фільм розповідає про маму режисера – кіноактрису Ніну Антонову. Їй... детальніше>>Виставка кераміки Василя Боднарчука «Силуети Львова»


Для більшості людей кераміка це ужиткові речі, або як жартують художники керамісти «горшки». Проте доцент кафедри художньої кераміки Львівської Національної Академії Ми... детальніше>>Виставка однієї картини «Інфанта Маргарита»


Продовжуємо формат захопливих зустрічей з однією картиною. Львів’яни і гості міста запрошуються на зустріч з «Інфантою Маргаритою». Портрет Інфанти Марг... детальніше>>Балет «Баядерка»


Лібрето та хореографія Маріуса ПетіпаБалетмейстр-постановник — заслужений артист України Петрос МалхасянцДиригент-постановник — дипломант ІІ Національного конкурсу дири... детальніше>>Концерт гурту «Wszystko»


Неможливість втриматися від шалених танців - вітається, коли на сцену виходять справжні віртуози своєї справи з нестандартним підходом до найнесподіваніших хітів! детальніше>>Вистава «Украдене щастя»


Драма у двох частинахПрем'єра 29 Жовтня 2016 рокуРежисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаРежисер... детальніше>>Концерт «Симфонія V» А Сутугінас, Гонги, Курбаси, Д Литвиненко


Андреюс Сутугінас створює симфонії на очах у глядачів, музичні імпровізації, які звучать лише раз і більше ніколи не повторюються.Симфонія V - концерт Гонгів, на якому разом з арха... детальніше>>Квест до 75-річчя з дня заснування УПА


Запрошуємо школярів та молодь віком від 15 років прийняти участь у захоплюючому квесті в рамках загальноміських святкувань 75-річчя з дня заснування УПА.Умови квесту:1. Зареєструва... детальніше>>Проект «Мистецький університет»: «Андрій Содомора. «Людина серед речей»


Відомий український перекладач Андрій Содомора, у чиєму творчому доробку багато томів античної поезії, один із найбільш знакових інтелектуалів Львова, харизматичний лектор, який щи... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
23.01 • сьогодні
Фердинанд (0+)
23.01 • сьогодні
Темні часи (12+)
23.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 3 дні
Вечірка «Вибух драйву»
27.01 • через 5 днів

КУЛЬТУРА

Опера «Notre Dame de Paris»
24.02 • більше місяця
Вистава «Женихи»
26.02 • більше місяця