Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 18.10.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Дивовижний світ Ієроніма Босха


Ієронім Босх - художник, який пов'язав своєю творчістю Середньовіччя та Новий час і так і залишився загадкою для мистецтвознавців. У ювілейному для Босха 2016 році його твори повер... детальніше>>Концерт «Мета присутності»


Музика: грає віолончеліст Ярослав МигальВідеоформа: Алексадр Дірдовський. детальніше>>Показ фільму «Припутні»


Житєйська комедія під Воплі ВідоплясоваНевдаха в амурних стосунках, шанувальник-початківець класичної музики та трішки поліглот Юра вирішує, що треба дещо змінити в своєму житті. С... детальніше>>Майстер-клас «Як донести свій меседж?»


Нестандартні методи комунікації для HR Сьогодні на голову HR-менеджера падає відповідальність не лише за внутрішню, але й зовнішню комунікацію – знайомлячись з HR`ом, ми знай... детальніше>>Мистецька зустріч «Українська ідентичність Василя Курилика»


На завершення експонування виставки Українські художники діаспори Про Василя Курилика написано багато. Видано декілька монографій, альбомів, різних оповідань з його ілюстрація... детальніше>>Показ фільму «Борг проти Макінроя»


У світі великого тенісу у 1980 році було дві зірки – Бйорн Борг (Сверрір Гуднасон) та Джон Макінрой (Шайа ЛаБаф). Кожен з них мав за плечима суттєвий набір нагород найвищого... детальніше>>Вечірка «Miss та Mister INEM»


У програмі: Protein, AB Faer, Mad Kind, Pasha Light, Maestro, Costel Van Dein, MC Danilov, Majestic  детальніше>>Проект «Мистецтво бароко»


В рамках програми «Молодь музикує в музеї»Звучатимуть хіти інструментальної та вокальної музики XVII-XVIII століття, а також Ви зможете почути історію створення та дізн... детальніше>>Рибка на ім'я Ванда


Після пограбування, отримавши діамантів на 20 мільйонів доларів, компанія злочинців розколюється. Не в жаргонному сенсі слова, а в прямому: Джордж Томасон потрапляє за ґрати, а йог... детальніше>>Вічне сяйво чистого розуму


Нарешті винайдена машина, яка дозволяє позбутися від будь-яких спогадів. Джоель і Клементина вирішують викинути один одного з голови. Але в пам'яті Джоеля все ще живі найніжніші мо... детальніше>>показати усі події на дату

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято хліба 2018
09.09 • через 2 тижні
Етно-ярмарок «День гарбуза»
14.10 • більше місяця

ДІТЯМ

Active Weekend Lviv
09.09 • через 2 тижні
Територія дитячого дозвілля
02.09 • через тиждень