Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 18.10.2017 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Головна роль, Завтра свято (мовою оригіналу) (12+)


Фестиваль документального кіно DOCUDAYS представляє: ГОЛОВНА РОЛЬ Україна, 2016 Режисер: Сергій Буковський Фільм розповідає про маму режисера – кіноактрису Ніну Антонову. Їй... детальніше>>Виставка кераміки Василя Боднарчука «Силуети Львова»


Для більшості людей кераміка це ужиткові речі, або як жартують художники керамісти «горшки». Проте доцент кафедри художньої кераміки Львівської Національної Академії Ми... детальніше>>Виставка однієї картини «Інфанта Маргарита»


Продовжуємо формат захопливих зустрічей з однією картиною. Львів’яни і гості міста запрошуються на зустріч з «Інфантою Маргаритою». Портрет Інфанти Марг... детальніше>>Вистава «Маленька фея»


Казка на 2 дії.Для дітей віком 3 років.Чарівна казка про злого чаклуна, який прагне перетворити людей на ледачих та безвольних. Когось він вже встиг такими зробити, та от чи вдасть... детальніше>>Вистава «Украдене щастя»


Драма у двох частинахПрем'єра 29 Жовтня 2016 рокуРежисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаРежисер... детальніше>>Концерт «Мета присутності»


Музика: грає віолончеліст Ярослав МигальВідеоформа: Алексадр Дірдовський. детальніше>>Показ фільму «Припутні»


Житєйська комедія під Воплі ВідоплясоваНевдаха в амурних стосунках, шанувальник-початківець класичної музики та трішки поліглот Юра вирішує, що треба дещо змінити в своєму житті. С... детальніше>>Майстер-клас «Як донести свій меседж?»


Нестандартні методи комунікації для HR Сьогодні на голову HR-менеджера падає відповідальність не лише за внутрішню, але й зовнішню комунікацію – знайомлячись з HR`ом, ми знай... детальніше>>Мистецька зустріч «Українська ідентичність Василя Курилика»


На завершення експонування виставки Українські художники діаспори Про Василя Курилика написано багато. Видано декілька монографій, альбомів, різних оповідань з його ілюстрація... детальніше>>Показ фільму «Борг проти Макінроя»


У світі великого тенісу у 1980 році було дві зірки – Бйорн Борг (Сверрір Гуднасон) та Джон Макінрой (Шайа ЛаБаф). Кожен з них мав за плечима суттєвий набір нагород найвищого... детальніше>>КІНО

Кіборги (12+)
23.01 • сьогодні
Фердинанд (0+)
23.01 • сьогодні
Темні часи (12+)
23.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 3 дні
Вечірка «Вибух драйву»
27.01 • через 5 днів

КУЛЬТУРА

Опера «Notre Dame de Paris»
24.02 • більше місяця
Вистава «Женихи»
26.02 • більше місяця