Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 13.01.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Страх і огида в Лас-Вегасі


Два приятелі їдуть в Лас-Вегас. Одного з них звуть Рауль Дьюк, він спортивний оглядач, і в Вегас їде, щоб висвітлити знамениту «Мінт 400». Другого звуть Доктор Гонзо. Або щось на з... детальніше>>Король-рибалка


Джек - популярний радіоведучий. У нього є почуття гумору, сарказм і професійний цинізм, який у результаті обертається трагедією: один з постійних слухачів послідував його іронічній... детальніше>>Свінгери (16+)


Як же багато є в світі людей, незадоволених своїми стосунками! За 10 років подружнього життя пристрасть між Андрієм та Іриною згасла, ніби її й не було. Вони живуть на скромні стат... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Вистава «Диво-квітка»


КазкаРанок, ліс прокидається, всі танцюють щасливі… Це початок сонячної казкової історії. Так й мало би бути – люди радіють кожному дню життя, знаходять у дрібницях ра... детальніше>>Концерт «Щедрий вечір з Добрим Джазом»


Будуть звучати українські та американські колядки в джазових аранжуваннях . Всі хто завітає будуть мати унікальну можливість поринути в неперевершену святкову музичну атмосферу різ... детальніше>>Музичний салон Дзеркальної Зали


Роман Цись"Маланка" - хорова сюїтаГалицький академічний камерний хорДиригент - Василь Яциняк, народний артист України==> квитки <== детальніше>>Концерт різдвяних саундтреків


Увага! Додатковий концерт!Різдвяні саундтреки повертаються до Львова разом із оновленою програмою "The Sounds of Christmas" від LUMOS Orchestra (ex-Cantabile Orchestra).Сучасний ор... детальніше>>Концерт «Наталія Сікорська. Клавесин»


Виконує:Наталія Сікорська - клавесин (Київ)Програма:Аззоліно Делла Чіайя (1671-1755).-Токата із Сонати тв. 4 №3Джованні Піккі (1571-1643)- Угорська падуана Золтан Алмаші (нар.... детальніше>>Фортепіанний концерт Олексія Карпенка «Між святковими вогнями»


Звучатимуть популярні мотиви – “Everybody loves somebody”, “Magic moments” та інші; детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.07 • через тиждень

ДІТЯМ

Свято кавуна у King Cross Leopolis
29.07 • через тиждень