Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 20.01.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Концерт фольк -гурту «Львівські музики»


Фольк-гурт Львівські музики влаштовуе ювілейний Різдвяний концерт з нагоди 30 ліття своеї творчої діяльності. Почесний гість концерту - заслужений артист України - Ігор Богдан який... детальніше>>Опера «Страшний двір»


Опера на 4 дії.Виконується польською мовою з українськими субтитрамиПрем'єра 28 вересня 1865 року в ВаршавіПрологВечоріє. В руїнах старої корчми бенкетують з приводу закінчення бой... детальніше>>Театральне дійство «Вертеп»


Для дітей та дорослих.Режисер - Роман КозакХудожник - Ельвіра БосовичВокал - Людмила ЗборовськаХореографія - Неля ЗберяУ виставі зайняті:Катерина Саченко, Юрій Захарко, Ірина Шийко... детальніше>>Інтерактивна різдвяна вистава «Хочу снігу»


Головна ідея вистави – це очікування свята - Різдва. Діти-глядачі є частиною подій, які розгортаються в п’єсі, тому нашим основним завданням є звернути їхню увагу на го... детальніше>>

Вечірка «Party hard»


У програмі: проект Party hard детальніше>>Вистава «Святкові сни»


ПРЕМ'ЄРА!Найочікуваніша ніч для всіх діток ось-ось наступить! Святко і його сестричка Дзвінка в передчутті подарунків та інших святкових приємностей. Нарешті вмостившись в своїх лі... детальніше>>Різдвяний концерт «Дударик»


«Дударик» у супроводі Rock Orshestra.==> квитки на 19 січня <====> квитки на 20 січня <== детальніше>>Активне зимування - скандинавська хода


Скандинавська хода чи то Nordic Walking або, як її ще називають, нордична, фінська, північна хода – в останні роки стає дуже популярною. Так називають оздоровчу ходу з двома... детальніше>>Гастровечір «Food for mood»


Душевно. Смачно. Пізнавально. І для тих, хто не уявляє свого життя без подорожей, романтики та їжі ми презентуємо новий формат смачних зустрічей – #Foodformood. Будемо поєдну... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс-контроль (16+)
25.04 • сьогодні
Таксі 5 (12+)
25.04 • сьогодні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Велодень у Львові 2018
20.05 • через 3 тижні
Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2018»
01.06 • більше місяця