Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 13.02.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Дивовижний світ Ієроніма Босха


Ієронім Босх - художник, який пов'язав своєю творчістю Середньовіччя та Новий час і так і залишився загадкою для мистецтвознавців. У ювілейному для Босха 2016 році його твори повер... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Лекція Миколи Берези «Акторство. Творчість. Що це і для чого?»


Любите театр, цікавитесь мистецтвом, чи, наприклад, мрієте стати актором? Микола Береза - директор Львівського театру імені Леся Курбаса, актор та режисер. Закінчив ЛНУ імені... детальніше>>Показ фільму «Молодий Годар»


Події розгортаються у Франції у 1967 році. Талановитий та амбіційний режисер Жан-Люк Годар (Луї Гаррель) знімає фільм «Китаянка», головну роль у якому виконує Анн Вязєм... детальніше>>Майстерня співу


Відкрита майстерня Робота з основами співу на матеріалі традиційних пісень засобами театруЛідер - Наталія Половинка, співачка, актриса, педагог, художній керівник Театрального... детальніше>>Показ фільму «Мрець»


На нашому кіноклубі черговий кінематографічний шедевр - фільм американського інді-режисера Джима Джармуша - «Мрець» (англ. «Dead Man») з Джонні Деппом у гол... детальніше>>Літературне драйв-шоу до дня св. Валентина


Ліричну поезію для вас читатимуть:Роксолана Жаркова,Ольга Романишин,Ірина Багрій, Ілона Верхівська-Ельтек детальніше>>Презентація збірки короткої прози Маркіяна Прохасько «Нестримна сила води»


Це перша розмова з циклу «9 міст- 9 історій», під час якої журналіст, письменник Маркіян Прохасько та поетеса, літературознавиця Halyna Kruk розмірковуватимуть про дріб... детальніше>>Показ фільму «Спогади необачного»


Часу стає щораз менше. Заледве це відчуваємо, поглинуті життєвою метушнею. Краще залишається позаду або ж у недосяжному сьогоденні. Справжня любов, вірна дружба, дитяча допитливіст... детальніше>>Рибка на ім'я Ванда


Після пограбування, отримавши діамантів на 20 мільйонів доларів, компанія злочинців розколюється. Не в жаргонному сенсі слова, а в прямому: Джордж Томасон потрапляє за ґрати, а йог... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця