Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.02.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Ковзанка «Медик» 2017-2018


Ціни:З прокатники ковзанами:З власними ковзанами:  детальніше>>Зимовий парк 2017-2018


У програмі:Новорічна вечірка та святкові ярмаркування чи традиційні катання на санчатах, але й активності Open Air:навчання з бігових лиж і катання дітлахів на собачих упряжках (тр... детальніше>>Опера «Орфей і Еврідіка»


Опера на 2 діїВиконується французькою мовою з українськими субтитрамиУвертюра-прологВінчання Орфея з Еврідікою.Дія І.Картина першаОрфей оплакує Еврідіку, яка померла від укусу змії... детальніше>>Вистава «Чєрєвічкі»


Фарс на 2 дії. За повістю М. Гоголя «Ніч перед Різдвом».12+==> квитки <== детальніше>>Сольний органний концерт «Бах»


Виконує:Олена Мацелюх – органУ програмі:Фантазія і фуга a-mollПрелюдія і фуга D-durХорал ”Ich ruf` zu dir, Herr Jesu Christ”Прелюдія і фуга c-mollФантазія і фуга... детальніше>>Проект «Мистецький університет»: Андрій Содомора «У лютні Феба - перший тон весни»


Відомий український перекладач Андрій Содомора, у чиєму творчому доробку багато томів античної поезії, один із найбільш знакових інтелектуалів Львова, харизматичний лектор, який щи... детальніше>>Романтична прогулянка «Трамвай кохання»


На Вас очікує двогодинна прогулянка трамваєм вулицями старого Львова.У програмі:Історії про кохання у місті Лева;Жива музика;Цікаві ведучі;Тематичні ігри та конкурси;Професійний фо... детальніше>>Концерт «Прощання з колядою»


У програмі:“Добрий вечір тобі, пане господарю” укр. нар. колядка“Свята ніч, тиха ніч “слова Йозеф Мор, муз.Франц Груббер“Спи, Ісусе, спи” слова... детальніше>>Лекція Владіміра Шлапети «Очікування (від) архітектури.


Новоутворена держава - всього лише сто років тому - з передовими технологіями після Першої світової війни, Чехословаччина стала на початку XX століття однією з провідних країн архі... детальніше>>Показ фільму «Кіборги»


Події розгортаються у вересні 2014 року. Чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту імені Сергія Прокофьєва. Саме у цей час у ЗМІ стає загальновживаним слово «кіборг&r... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Пригоди S Миколая
17.12 • сьогодні
Я, ти, він, вона
27.12 • через тиждень