Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.02.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Показ фільму «З мене досить»


Невдачі переслідують Вільяма все життя. Особливо цього спекотного літа. На роботі його відправили у безстрокову відпустку. Рішенням суду йому заборонено зустрічатися з донькою. Роз... детальніше>>Опера «Орфей і Еврідіка»


Опера на 2 діїВиконується французькою мовою з українськими субтитрамиУвертюра-прологВінчання Орфея з Еврідікою.Дія І.Картина першаОрфей оплакує Еврідіку, яка померла від укусу змії... детальніше>>Сольний органний концерт «Бах»


Виконує:Олена Мацелюх – органУ програмі:Фантазія і фуга a-mollПрелюдія і фуга D-durХорал ”Ich ruf` zu dir, Herr Jesu Christ”Прелюдія і фуга c-mollФантазія і фуга... детальніше>>Проект «Мистецький університет»: Андрій Содомора «У лютні Феба - перший тон весни»


Відомий український перекладач Андрій Содомора, у чиєму творчому доробку багато томів античної поезії, один із найбільш знакових інтелектуалів Львова, харизматичний лектор, який щи... детальніше>>Романтична прогулянка «Трамвай кохання»


На Вас очікує двогодинна прогулянка трамваєм вулицями старого Львова.У програмі:Історії про кохання у місті Лева;Жива музика;Цікаві ведучі;Тематичні ігри та конкурси;Професійний фо... детальніше>>Концерт «Прощання з колядою»


У програмі:“Добрий вечір тобі, пане господарю” укр. нар. колядка“Свята ніч, тиха ніч “слова Йозеф Мор, муз.Франц Груббер“Спи, Ісусе, спи” слова... детальніше>>Лекція Владіміра Шлапети «Очікування (від) архітектури.


Новоутворена держава - всього лише сто років тому - з передовими технологіями після Першої світової війни, Чехословаччина стала на початку XX століття однією з провідних країн архі... детальніше>>Показ фільму «Кіборги»


Події розгортаються у вересні 2014 року. Чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту імені Сергія Прокофьєва. Саме у цей час у ЗМІ стає загальновживаним слово «кіборг&r... детальніше>>Зустріч «Літературний Ровер» лютий 2018


Останній місяць зими. Ще трохи залишилося до довгоочікуваного періоду - цвітучої, пахучої, надихаючої, закоханої -весни. ФРІ-команда разом з всіма улюбленим проектом "Літературний... детальніше>>Вечірка «Справжній чоловічий день Валентина»


Безліміт рому та жіночого стиптизуЗакоханим парам пляшка шампанського у подарунок детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Мораль»
30.03 • через 6 днів
Виступ Дизель шоу
22.05 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Україна – Люксембург
10.06 • більше місяця