Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 16.02.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Ковзанка «Медик» 2017-2018


Ціни:З прокатники ковзанами:З власними ковзанами:  детальніше>>Зимовий парк 2017-2018


У програмі:Новорічна вечірка та святкові ярмаркування чи традиційні катання на санчатах, але й активності Open Air:навчання з бігових лиж і катання дітлахів на собачих упряжках (тр... детальніше>>Вистава «Поїзд зі Львова»


Театр «Воскресіння»  відкриває новий театральний сезон. Поки в театрі Воскресіння ведуться ремонтні роботи вистави відбуватимуться в Довженко-центрВистава побудова... детальніше>>Концерт «Відновлення Литовської Держави»


Концерт класичної музики на вшанування 100-річчя відновлення Литовської Держави у виконанні державного Вільнюського струнного квартетуУ програмі: Мікалоюс Константінас. Чюрльоніс.... детальніше>>Показ фільму «Кіборги»


Події розгортаються у вересні 2014 року. Чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту імені Сергія Прокофьєва. Саме у цей час у ЗМІ стає загальновживаним слово «кіборг&r... детальніше>>Лекція Ярослава Кравченка «Охрім Кравченко. Художник і час»


Ярослав Кравченко - професор ЛНАМ, доктор філософії з мистецтвознавства, відомий дослідник бойчукізму.Про творчість львівського художника Охріма Кравченка (1903 – 1985) в ост... детальніше>>Концерт «Віолончельні концерти Гайдна»


Йозеф Гайдн написав п’ять віолончельних концертів, але до нас дійшли лише два. Й обидва захоплюють подих, каже директор Органного залу Іван Остапович. Gід його дириґуванням ц... детальніше>>Вечірка «Запалимо танцпол»


У програмі:DJ Katrin Shirmanova,MC Nastya Chernikina детальніше>>Вечірка «Radio Skovoroda fest #7 – Двіж після кохання»


Те, що є між нами любов обов’язково слід відсвяткувати!Тому усіх, хто любить Radio SKOVORODA, наші вечірки та нову українську музику запрошуємо!І щонайменше тричі явиться нам... детальніше>>Вечірка «Китайський новий рік»


Якщо традиційних українських свят вам було мало, то Новий рік можна зустріти ще раз! За китайським календарем.До слова, зустрічатимете не 2018, а 4716 рік. Отже беремо гарний... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
21.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 5 днів
Концерт-вечірка «По Коляді!»
28.01 • через тиждень