Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 16.02.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Дивовижний світ Ієроніма Босха


Ієронім Босх - художник, який пов'язав своєю творчістю Середньовіччя та Новий час і так і залишився загадкою для мистецтвознавців. У ювілейному для Босха 2016 році його твори повер... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Вистава «Чєрєвічкі»


Фарс на 2 дії. За повістю М. Гоголя «Ніч перед Різдвом».12+==> квитки <== детальніше>>Вистава «Поїзд зі Львова»


Театр «Воскресіння»  відкриває новий театральний сезон. Поки в театрі Воскресіння ведуться ремонтні роботи вистави відбуватимуться в Довженко-центрВистава побудова... детальніше>>Вистава «Різдвяна історія»


ПРЕМ'ЄРА!Жанр - вистава для всієї родини за повістю Чарльза ДіккенсаТривалість – 1 година 20 хвилин без антрактуВікові обмеження - 12+Що таке Різдво? Безперечно – час д... детальніше>>Концерт «Відновлення Литовської Держави»


Концерт класичної музики на вшанування 100-річчя відновлення Литовської Держави у виконанні державного Вільнюського струнного квартетуУ програмі: Мікалоюс Константінас. Чюрльоніс.... детальніше>>Показ фільму «Кіборги»


Події розгортаються у вересні 2014 року. Чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту імені Сергія Прокофьєва. Саме у цей час у ЗМІ стає загальновживаним слово «кіборг&r... детальніше>>Лекція Ярослава Кравченка «Охрім Кравченко. Художник і час»


Ярослав Кравченко - професор ЛНАМ, доктор філософії з мистецтвознавства, відомий дослідник бойчукізму.Про творчість львівського художника Охріма Кравченка (1903 – 1985) в ост... детальніше>>Концерт «Віолончельні концерти Гайдна»


Йозеф Гайдн написав п’ять віолончельних концертів, але до нас дійшли лише два. Й обидва захоплюють подих, каже директор Органного залу Іван Остапович. Gід його дириґуванням ц... детальніше>>Вечірка «Запалимо танцпол»


У програмі:DJ Katrin Shirmanova,MC Nastya Chernikina детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

ІІ День Сихова
18.08 • через 2 дні