Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 22.02.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті (16+)


Звертаємо особливу увагу, що у нашому кінотеатрі глядачам пропонується переглянути ексклюзивну версію стрічки у технології ІМАХ. Творці фільму постаралися і підготували для показу... детальніше>>Виступ гурту «West Music»


Команда молодих професійних музикантів, що поєднала в своєму звучанні різні музичні стилі та напрямки. детальніше>>Концерт «Веселий трамвай старого Львова»


Львів заснований королем Данилом Романовичем в середині 13 ст. Щодо Львова традиційними є багато епітетів. Розповсюдженою є назва «Місто Лева». Час від часу вживаються... детальніше>>Вистава «Чарівна флейта»


Театр як він є.П'єса легендарного Пітера Брука за оперою Моцарта.Увага, зміни! Крутимо замість "Флейти" оперу "Дон Жуан" - теж Брука детальніше>>Гумор-шоу «Вар'яти без Притули»


Як відомо, Сергій Притула вдруге став ведучим національного відбору на “Євробачення-2018”, а це означає, що очільника Вар’ятів у лютому в Picasso не буде…Б... детальніше>>Виступ Вані Пинженіна і ППТ№7


"Простывший пассажир трамвая №7" - музично-літературний проект пітерського поета Івана Пінженіна. Мелодекламація в стильному супроводі електронної музики. Цього разу гурт їде з нов... детальніше>>Презентація українських перекладів книжок Тура Геєрдала


Книгарня “Є” спільно з видавництвом “Крок” запрошують на презентацію українських перекладів книжок норвезького мандрівника Тура Геєрдала “Фату-Хіва: Н... детальніше>>Презентація фільму «Грані «Пам'яті»


Відбудеться презентація фільму від Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» - «Грані «Пам’яті».Запрошуємо на прем’єрний показ першої... детальніше>>Зустріч «Lviv Data Science Club»


Мета проведення:Познайомити між собою спільноту data engineers, data scientists та всіх зацікавлених в великих даних, їх обробці і алгоритмах поверх цих даннихДопомогти в обміні пр... детальніше>>Лекція Ольги Яскевич «Я - особистість. Діти. Чоловік»


Програма “Включайся!” продовжується.Лекторка – психолог, психотерапевт Ольга Яскевич розповідатиме про те, як правильно розподілити час в трикутнику Я – жін... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
20.06 • завтра
Джон Уік 3
19.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
19.06 • сьогодні
Концерт Jerry Heil
21.06 • через 3 дні