Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 22.02.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Воно 2


Минає 27 років після першої зустрічі хлопців з демонічним Пеннивайзом. Вони вже виросли, і у кожного своє життя. Але несподівано їх спокійне існування порушує дивний телефонний дзв... детальніше>>Лекція Ольги Яскевич «Я - особистість. Діти. Чоловік»


Програма “Включайся!” продовжується.Лекторка – психолог, психотерапевт Ольга Яскевич розповідатиме про те, як правильно розподілити час в трикутнику Я – жін... детальніше>>Ковзанка «Медик» 2017-2018


Ціни:З прокатники ковзанами:З власними ковзанами:  детальніше>>Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті (16+)


Звертаємо особливу увагу, що у нашому кінотеатрі глядачам пропонується переглянути ексклюзивну версію стрічки у технології ІМАХ. Творці фільму постаралися і підготували для показу... детальніше>>Ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО-2018»


Три поверхи ювелірних подарунків!Вже традиційно напередодні весни відбудеться яскрава та довгоочікувана подія - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО-2018».Вас чекають юв... детальніше>>Заняття «Школи виживання»


На заняттях школярі зможуть опанувати навички та вміння у таких розділах пригодницького туризму, як: одяг на всі випадки життя, все своє ношу на собі, аварійний запас, речі зі... детальніше>>Виступ гурту «West Music»


Команда молодих професійних музикантів, що поєднала в своєму звучанні різні музичні стилі та напрямки. детальніше>>Концерт «Веселий трамвай старого Львова»


Львів заснований королем Данилом Романовичем в середині 13 ст. Щодо Львова традиційними є багато епітетів. Розповсюдженою є назва «Місто Лева». Час від часу вживаються... детальніше>>Вистава «Чарівна флейта»


Театр як він є.П'єса легендарного Пітера Брука за оперою Моцарта.Увага, зміни! Крутимо замість "Флейти" оперу "Дон Жуан" - теж Брука детальніше>>Виступ Вані Пинженіна і ППТ№7


"Простывший пассажир трамвая №7" - музично-літературний проект пітерського поета Івана Пінженіна. Мелодекламація в стильному супроводі електронної музики. Цього разу гурт їде з нов... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Рембо 5: Остання кров
19.09 • сьогодні
Фокстер та Макс
19.09 • сьогодні
Фокстер&Макс
19.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.09 • через тиждень
Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця

ДІТЯМ

Вистава «Стук-грюк»
27.09 • через тиждень
Цирк «Ватерленд»
21.09 • через 2 дні