Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.03.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Ковзанка «Медик» 2017-2018


Ціни:З прокатники ковзанами:З власними ковзанами:  детальніше>>Вечірка «RNB Boom»


У програмі:спеціальний гість Majestic  детальніше>>Вечірка «Pimp Show»


У програмі: Юрій Корнелюк, Ralf Jones, Protein, AB Faer, Mad Kind, Pasha Light, Maestro, Costel Van Dein, Danilov, Majestic  детальніше>>Відеоретроспектива вистав театра ім. Леся Курбаса


Любі наші глядачі і глядачки! В березні Театр ім. Леся Курбаса починає святкування свого 30-ліття.Тож спішимо поділитись з Вами афішею відеоретроспектив.Впродовж весни будемо здійс... детальніше>>Показ підбірки фільмів від Wiz-Art «Supergirls»


Загадкові і непередбачувані, ті, що вагаються і добиваються свого, ті, які прагнуть слави й влади, підтримки і розуміння, сильні і слабкі водночас. Люди. Вони грають свої ролі, і ч... детальніше>>Розмова з Евертом Ферхагеном «Креативність і міста: що привабливе місто може зробити для нас»


Образ креативного міста та креативної економіки стає все популярнішим на глобальних та локальних рівнях. Еверт Ферхаген розповість про основні напрями, в яких розвиваються зараз ці... детальніше>>Лекція Юліана Чаплинського «Архітектурні утопії»


Як уявляли протягом історії ідеальні міста різні епохи та культури? Які експерименти містобудування закінчувалися колапсом, а які успіхом?Говоритимемо про містобудівні утопії сього... детальніше>>Архітектурно-будівельна конференція «Енергоефективність 3.0. Реконструкція»


Запрошуємо архітекторів, проектувальників, будівельників і всіх, кого цікавлять сучасні та енергоефективні технології в будівництві.Модератор – практикуючий архітектор Олекса... детальніше>>Лекція Юліана Чаплінського «Архітектурні утопії»


Як уявляли протягом історії ідеальні міста різні епохи та культури. Які експерименти містобудування закінчувалися колапсом, а які успіхом?Говоритимемо про містобудівні утопії сього... детальніше>>Музичний салон в музеї «Народження весни з Ніколо Паганіні»


Скрипка, ця королева всіх інструментів, звучатиме цього вечора для вас в майстерних руках молодого талановитого музиканта Тараса Зданюка, студента Львівської національної музичної... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс і нічого особистого
20.12 • через тиждень
Пригоди S Миколая
13.12 • через 3 дні