Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.03.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Вечірка «RNB Boom»


У програмі:спеціальний гість Majestic  детальніше>>Вечірка «Pimp Show»


У програмі: Юрій Корнелюк, Ralf Jones, Protein, AB Faer, Mad Kind, Pasha Light, Maestro, Costel Van Dein, Danilov, Majestic  детальніше>>Відеоретроспектива вистав театра ім. Леся Курбаса


Любі наші глядачі і глядачки! В березні Театр ім. Леся Курбаса починає святкування свого 30-ліття.Тож спішимо поділитись з Вами афішею відеоретроспектив.Впродовж весни будемо здійс... детальніше>>Показ підбірки фільмів від Wiz-Art «Supergirls»


Загадкові і непередбачувані, ті, що вагаються і добиваються свого, ті, які прагнуть слави й влади, підтримки і розуміння, сильні і слабкі водночас. Люди. Вони грають свої ролі, і ч... детальніше>>Розмова з Евертом Ферхагеном «Креативність і міста: що привабливе місто може зробити для нас»


Образ креативного міста та креативної економіки стає все популярнішим на глобальних та локальних рівнях. Еверт Ферхаген розповість про основні напрями, в яких розвиваються зараз ці... детальніше>>Лекція Юліана Чаплинського «Архітектурні утопії»


Як уявляли протягом історії ідеальні міста різні епохи та культури? Які експерименти містобудування закінчувалися колапсом, а які успіхом?Говоритимемо про містобудівні утопії сього... детальніше>>Архітектурно-будівельна конференція «Енергоефективність 3.0. Реконструкція»


Запрошуємо архітекторів, проектувальників, будівельників і всіх, кого цікавлять сучасні та енергоефективні технології в будівництві.Модератор – практикуючий архітектор Олекса... детальніше>>Лекція Юліана Чаплінського «Архітектурні утопії»


Як уявляли протягом історії ідеальні міста різні епохи та культури. Які експерименти містобудування закінчувалися колапсом, а які успіхом?Говоритимемо про містобудівні утопії сього... детальніше>>Музичний салон в музеї «Народження весни з Ніколо Паганіні»


Скрипка, ця королева всіх інструментів, звучатиме цього вечора для вас в майстерних руках молодого талановитого музиканта Тараса Зданюка, студента Львівської національної музичної... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Монахиня (16+)
22.09 • сьогодні
Викрадачі шкарпеток
22.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Туса МЯСО. Рейв на дивані
27.09 • через 5 днів
Дизель шоу
19.10 • через 3 тижні