Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.03.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Вечірка «RNB Boom»


У програмі:спеціальний гість Majestic  детальніше>>Вечірка «Pimp Show»


У програмі: Юрій Корнелюк, Ralf Jones, Protein, AB Faer, Mad Kind, Pasha Light, Maestro, Costel Van Dein, Danilov, Majestic  детальніше>>Відеоретроспектива вистав театра ім. Леся Курбаса


Любі наші глядачі і глядачки! В березні Театр ім. Леся Курбаса починає святкування свого 30-ліття.Тож спішимо поділитись з Вами афішею відеоретроспектив.Впродовж весни будемо здійс... детальніше>>Показ підбірки фільмів від Wiz-Art «Supergirls»


Загадкові і непередбачувані, ті, що вагаються і добиваються свого, ті, які прагнуть слави й влади, підтримки і розуміння, сильні і слабкі водночас. Люди. Вони грають свої ролі, і ч... детальніше>>Розмова з Евертом Ферхагеном «Креативність і міста: що привабливе місто може зробити для нас»


Образ креативного міста та креативної економіки стає все популярнішим на глобальних та локальних рівнях. Еверт Ферхаген розповість про основні напрями, в яких розвиваються зараз ці... детальніше>>Лекція Юліана Чаплинського «Архітектурні утопії»


Як уявляли протягом історії ідеальні міста різні епохи та культури? Які експерименти містобудування закінчувалися колапсом, а які успіхом?Говоритимемо про містобудівні утопії сього... детальніше>>Архітектурно-будівельна конференція «Енергоефективність 3.0. Реконструкція»


Запрошуємо архітекторів, проектувальників, будівельників і всіх, кого цікавлять сучасні та енергоефективні технології в будівництві.Модератор – практикуючий архітектор Олекса... детальніше>>Лекція Юліана Чаплінського «Архітектурні утопії»


Як уявляли протягом історії ідеальні міста різні епохи та культури. Які експерименти містобудування закінчувалися колапсом, а які успіхом?Говоритимемо про містобудівні утопії сього... детальніше>>Музичний салон в музеї «Народження весни з Ніколо Паганіні»


Скрипка, ця королева всіх інструментів, звучатиме цього вечора для вас в майстерних руках молодого талановитого музиканта Тараса Зданюка, студента Львівської національної музичної... детальніше>>Рибка на ім'я Ванда


Після пограбування, отримавши діамантів на 20 мільйонів доларів, компанія злочинців розколюється. Не в жаргонному сенсі слова, а в прямому: Джордж Томасон потрапляє за ґрати, а йог... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
20.03 • сьогодні
Зелена книга (12+)
20.03 • сьогодні
Свінгери 2 (16+)
20.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
20.03 • сьогодні
Вечірка «Basseidon»
23.03 • через 4 дні
Виступ Дизель шоу
22.05 • більше місяця

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Концерт Тима Белорусских
28.05 • більше місяця
День міста Львова 2019
04.05 • більше місяця